MIUI 12 Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) Tayvan Kararlı Rom V12.0.2.0.QJZTWXM İndirme Bağlantısı

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam bu r

Hocam öncelikle elinize sağlık bu romun ne gibi artı ve eksi yönleri var bunu merak ettim
hocam işin açığı indirip kurmadım cihaza yeni bölge olarak tayvan açıldı haliyle romuda geldi ya endonezya rom gibi xiomi arama ve mesajlaşma uygulaması barındırıyor yada global rom gibi bir özelliği var ama sonuç olarak stock rom herhangi bir artısı yada eksisi yok diğer stock romlardan

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
hocam işin açığı indirip kurmadım cihaza yeni bölge olarak tayvan açıldı haliyle romuda geldi ya endonezya rom gibi xiomi arama ve mesajlaşma uygulaması barındırıyor yada global rom gibi bir özelliği var ama sonuç olarak stock rom herhangi bir artısı yada eksisi yok diğer stock romlardan
Teşekkür ederim hayırlı akşamlar.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Aslan hocam romunuzun V12.0.2.0 sürümü çıktı. Paylaşacak mısınız?

aLikLty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
note 8 pro
Konular
5
Yükleyen arkadaşlardan bir kaç bilgi alabilir miyim. Arama ve mesajlar uygulaması Xiaomi nin kendi uygulaması mı? İnternet browser eski versiyon olan mı?

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Yükleyen arkadaşlardan bir kaç bilgi alabilir miyim. Arama ve mesajlar uygulaması Xiaomi nin kendi uygulaması mı? İnternet browser eski versiyon olan mı?
Tayvan destekli modellerin çoğu MIUI uygulaması olduğunu söylüyor ama %1 ihtimalle Google.da çıkabilir. Browser hakkında hiç bilgim yok

aLikLty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
note 8 pro
Konular
5
Denemek amaçlı yükledim. bölge seçmeyi kaldırmışlar. saati manuel olarak ayarlamak gerekiyor. kilit ekranında çift saat görünüyor birisi tayvan sanırım, birde bulunduğun yer. Stok tarayıcı google crome var. sadece tayvanlılar kullansın diye yapılmış gibi ana ekrandaki saat tayvan saati. ayrıca uygulama kasası da yok discovery var.

Üst Alt