Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Endonazya Kararlı 12.5.2.0 İndirme Bağlantıları

draqkin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Dr.
Konular
5
Güncellemeyi recovery den yükleme imkanı var mı?

Aycl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Psikolojik Danışma
Konular
6
Emeğinize sağlık biraz önce kurdum ardından güncelleme geldi. Güncellemeyi kuruyorum şu anda. Eğer memnun kalırsam ilerleyen zamanlarda editler ve deneyimlerimden de bahsederim.
Kurulumda herhangi bir sorun yaşamadım fakat bana yavaş gibi geldi. Bu nedenle ADB ile gereksiz gördüğüm uygulamaları kaldırmayı tercih ettim fakat nerede hata yapıyorsam devamlı yeniden başlatmada telefon açılmıyor. Sanırım benim bu romda maceram kısa sürdü. Aynı MIUI sürümünde olan EU roma tekrar geçeceğim şimdi :)

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Kurulumda herhangi bir sorun yaşamadım fakat bana yavaş gibi geldi. Bu nedenle ADB ile gereksiz gördüğüm uygulamaları kaldırmayı tercih ettim fakat nerede hata yapıyorsam devamlı yeniden başlatmada telefon açılmıyor. Sanırım benim bu romda maceram kısa sürdü. Aynı MIUI sürümünde olan EU roma tekrar geçeceğim şimdi :)
Eu rom çok bozdu kendini orijinal India romlar daha stable oldu qarip durum
Hocam eskiden bende ADB ile gereksiz miui uygulamlarini kaldidirdim ama bir süre sora hatalar vermeye başlardi rom artıik kendi izin verdiği şeyleri devre dışı bırakıyorum ve ya izin verilen şeyleri kaldırıyorum ve herşey yolunda gidiyor
Kaldirsak bir dert kaldırmasanda pil yiyor yer tutuyor çare yok miui-de

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0
Arkadaşlar Endonezya 12.5.4 rom güncellemesi gelmiş ve yüklenmiş.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asiltavi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0

xiaomi-redmi-note-9-pro-6gb-64gb-beyaz.jpg

• Aygıt: Redmi Note 9 Pro Endonezya​

• Kod adı:

• Sürüm: V12.5.2.0.RJZIDXM​

• Dal: Kararlı Beta​

• Tür: Kurtarma​

• Boyut: 2.7 GB​

• Yayın tarihi: 2021-11-26​

• Paket Adı: miui_JOYEUSEIDGlobal_V12.5.2.0.RJZIDXM_f52d6b80e3_11.0.zip​

• MD5: f52d6b80e3b8147eb7ff32ee6a6205db​

• Değişiklik Günlüğü:

[MIUI12.5 Geliştirilmiş]

Hızlı performans. Suçlamalar arasında daha fazla hayat.

Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, belirli sahnelere göre sistem kaynaklarını dinamik olarak ayıracak ve tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlayacaktır.

Atomize bellek: Ultra ince bellek yönetim mekanizması RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.

Sıvı depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, zaman geçtikçe sisteminizi canlı ve duyarlı tutacaktır.

Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1- OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Aynı romun bir alt sürümündeyseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
2- Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3- Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Benim cihaz REDMİ NOTE 9 PRO QJZMİXM OLUR MU OLUYORSA NASIL KURACAM

HayLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
16

xiaomi-redmi-note-9-pro-6gb-64gb-beyaz.jpg

• Aygıt: Redmi Note 9 Pro Endonezya​

• Kod adı:

• Sürüm: V12.5.2.0.RJZIDXM​

• Dal: Kararlı Beta​

• Tür: Kurtarma​

• Boyut: 2.7 GB​

• Yayın tarihi: 2021-11-26​

• Paket Adı: miui_JOYEUSEIDGlobal_V12.5.2.0.RJZIDXM_f52d6b80e3_11.0.zip​

• MD5: f52d6b80e3b8147eb7ff32ee6a6205db​

• Değişiklik Günlüğü:

[MIUI12.5 Geliştirilmiş]

Hızlı performans. Suçlamalar arasında daha fazla hayat.

Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, belirli sahnelere göre sistem kaynaklarını dinamik olarak ayıracak ve tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlayacaktır.

Atomize bellek: Ultra ince bellek yönetim mekanizması RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.

Sıvı depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, zaman geçtikçe sisteminizi canlı ve duyarlı tutacaktır.

Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1- OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Aynı romun bir alt sürümündeyseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
2- Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3- Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Romu yüklemiştim videolar da hep takılma kesik kesik ses ve donma oluyordu romda ha bide şarjı canavar gibi yiyip dolmamıştı sildim global yukledşm gordugum kadarıyla herks bu romu tercih ediyor acaba ben mi yanlış yükleme yaptım da sorunları yaşadım

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Romu yüklemiştim videolar da hep takılma kesik kesik ses ve donma oluyordu romda ha bide şarjı canavar gibi yiyip dolmamıştı sildim global yukledşm gordugum kadarıyla herks bu romu tercih ediyor acaba ben mi yanlış yükleme yaptım da sorunları yaşadım
Yüklemeden sonra wipe yaptınızmı.Yapmadı iseniz birde öyle deneyin

Üst Alt