Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Endonazya Kararlı 12.5.2.0 İndirme Bağlantıları

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
Hocam netflix apk olarak kurabilirsiniz yada Ayarlar / Bölge / Hindistan seçip GetApp uygulamasından indirebilirsiniz. Bende bu romu 10 gündür kullanıyorum kesinlikle en iyi rom.
Yaklaşık 2 haftadır bende bu rom u kullanıyorum şuan cihaza tamamen oturdu diyebilirim rom şarj konusunda gerçekten çok iyi sadece cihazı yeniden başlatınca ayarları sıfırlanıyor wpdeki bildirimler vs.

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Yaklaşık 2 haftadır bende bu rom u kullanıyorum şuan cihaza tamamen oturdu diyebilirim rom şarj konusunda gerçekten çok iyi sadece cihazı yeniden başlatınca ayarları sıfırlanıyor wpdeki bildirimler vs.
Bende hiç problem yok. Siz romu kurduktan sonra tam reset yaptınızmı ?

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
arkadaşlar merhaba ben garantili cihazımın kilidini açıp bu roma geçtim tüm sosyal ve mail hesaplarım çalındı ve her akşam tekrar tekrar girmeye çalışıyorlar güvenlik açığı varmı sizce bilgisi olan yardım ederse sevinirim

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
arkadaşlar merhaba ben garantili cihazımın kilidini açıp bu roma geçtim tüm sosyal ve mail hesaplarım çalındı ve her akşam tekrar tekrar girmeye çalışıyorlar güvenlik açığı varmı sizce bilgisi olan yardım ederse sevinirim
2 haftadır bu rom u kullanıyorum öyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım usta ilk defa senden duyuyorum bu durumu

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
3.kez MiFlash ile temiz kurulum yapıyorum bu rom fakat telefonu yeniden başlattığım zaman whatsapptaki bildirimler sıfırlanıyor. Rehberimdeki numaralar kayıtlı olmasına rağmen arama kaydında sadece numaralar gözüküyor Number Fixer ile düzeltmeme rağmen cihazı kapatıp açtığım zaman eski haline dönüyo. Bu sorunla karşılaşıp çözüm bulan varmı ?

hasanali0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HASAN ALİ
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Şuanda Redmi note 9 pro global 12.5.3 RJZMIXM sürümünü kullanıyorum. Hattım Türk Telekom ve wowifi sorunsuz aktif çalışıyor. Birkaç sorum olacak kullanan arkadaşlara. Cevaplarsanız sevinirim.
1. Wowifi özelliğini aktif eden var mı?
2. Şarj durumu nasıl globale göre?
3. Donma kasma bug var mı? Akıcı mı?
4. Endonezya rom mu eu rom mu?
Cevaplarsanız sevinirim. Kararımı ona göre vereceğim. Şimdiden teşekkürler.

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
Şuanda Redmi note 9 pro global 12.5.3 RJZMIXM sürümünü kullanıyorum. Hattım Türk Telekom ve wowifi sorunsuz aktif çalışıyor. Birkaç sorum olacak kullanan arkadaşlara. Cevaplarsanız sevinirim.
1. Wowifi özelliğini aktif eden var mı?
2. Şarj durumu nasıl globale göre?
3. Donma kasma bug var mı? Akıcı mı?
4. Endonezya rom mu eu rom mu?
Cevaplarsanız sevinirim. Kararımı ona göre vereceğim. Şimdiden teşekkürler.
Usta bence 12.5.2 endonezya rom daha iyi fakat endonezya sürümünde şöyle bir bug var benim cihazımda telefonu yeniden başlattığım zaman whatsapp bildirimleri cihaz bildirimleri kendini sıfırlıyor

hasanali0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HASAN ALİ
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Usta bence 12.5.2 endonezya rom daha iyi fakat endonezya sürümünde şöyle bir bug var benim cihazımda telefonu yeniden başlattığım zaman whatsapp bildirimleri cihaz bildirimleri kendini sıfırlıyor
Neden böyle yapıyor acaba. Nasıl sıfırlıyor biraz detay verir misin? Önemli bi sorun mu ne gibi zararı var? Wowifi çalışıyor mu sende?

Üst Alt