MIUI 12 Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) Kararlı Endonezya Rom V12.0.2.0.QJZIDXM İndirme Bağlantısı

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Arkadaşlar benim cihazın BL kilidi hala açılmadı ben endonezya 11.0.3 romu kurup üzerine bunu kura bilirmiyim yada başka bir yolla acaba
Bl kilidini açtıktan sonra Endonezya MIUI 11 romunu fastboot moduna alıp bilgisayar üzerinden miflash yazılımı ile yükleyebilirsiniz. Eğer Endonezya MIUI 12 fastboot linki verilmiş ise direk onu da yükleyebilirsiniz. Ama önce boot loader kilidini açmanız gerek.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Bl kilidini açtıktan sonra Endonezya MIUI 11 romunu fastboot moduna alıp bilgisayar üzerinden miflash yazılımı ile yükleyebilirsiniz. Eğer Endonezya MIUI 12 fastboot linki verilmiş ise direk onu da yükleyebilirsiniz. Ama önce boot loader kilidini açmanız gerek.

Ustam BL Kilidi sürekli saat uzatıyor haftada bir kere bakıyorum 888 333 saat değişiyor cihazı ilk aldığımda vodafone hatla başvuru yapmıştım işim gereği türkcele geçemek zorunda kaldık sanırım simkart tan dolayı böyle bir hata alıyorum

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Ustam BL Kilidi sürekli saat uzatıyor haftada bir kere bakıyorum 888 333 saat değişiyor cihazı ilk aldığımda vodafone hatla başvuru yapmıştım işim gereği türkcele geçemek zorunda kaldık sanırım simkart tan dolayı böyle bir hata alıyorum
Geliştirici seçeneklerinden Oem Kilit açmayı pasif hale getirin. Sonra telefondaki Xiaomi hesabınızdan çıkış yapın. Yeni bir hesap oluşturun. Onunla giriş yapıp OEM kilit açma ve kayıt işlemlerini yapın. Bir arkadaş bu şekilde tarif etmişti. Sonrasında geçen sürede Xiaomi hesabınızdan çıkış yapmamanız ve telefonu fabrika ayarlarına almamanız da gerekiyor.

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Geliştirici seçeneklerinden Oem Kilit açmayı pasif hale getirin. Sonra telefondaki Xiaomi hesabınızdan çıkış yapın. Yeni bir hesap oluşturun. Onunla giriş yapıp OEM kilit açma ve kayıt işlemlerini yapın. Bir arkadaş bu şekilde tarif etmişti. Sonrasında geçen sürede Xiaomi hesabınızdan çıkış yapmamanız ve telefonu fabrika ayarlarına almamanız da gerekiyor.

Öyle yaptım bende şimdi 333 saat verdi

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Öyle yaptım bende şimdi 333 saat verdi
Beklemekten başka çare yok normalde 168 saat diyorlardı. İkinci girişimi sistem fark edip iki katına çıkartmış olabilir.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Arkadaşlar benim cihazın BL kilidi hala açılmadı ben endonezya 11.0.3 romu kurup üzerine bunu kura bilirmiyim yada başka bir yolla acaba
kurabilirsiniz Endonezya v11.0.3.0 versiyonunu fastboot üzerinden mi flash tool ile yükleyip üzerine bunun güncellemesi otadan gelir zaten

aburunsuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0

Bootklidi açacaksın ve manyak gibi saatler alıyorsunuz 1440 2220 bilmem ne gibi saatler yapacağınız su bu programı PC ye kurun kurduğunuz programı açın ve ayarlarına girin bölgeyi çin seçin daha sonra telefonun USB hata ayıklama açıp PC ye bağlayın iki seçenek çıkacak

My device works normally seçin yani benim cihazım normal çalışıyor sonra sizin cihazı bulacak alt kısımdan selecte basın sonra cihaz kapanacak ve fastboot açılacak sonra tekrar kapanıp orjinal recovery de açılacak sonra yeniden başlatın size bootloader açma seçeneği çıkacaktır ona basın cihaz kapanıp yine fastboot moda geçecek sonra mı hedabinizi sifresinizi programa girin ve kilit açmayı deneyin

Olacak senaryolar ya o verildiği manyak süre 1 haftaya düşecek yada o kilit anında açılacak genelde anında açıyor ama sürenin kisalicagi kesin garantidir piyasa da dolanan yok hemen açıyoruz yok bilmem ne diyip sizden para talep edenler bu şekilde yapıyor sorunları olan arkadaşlar deneyebilir

Teşekkürler arkadaşlar.. -abdullah baypınar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazın bootloader kilidi aç mı flastan yükle sonra bu romu indir otodan göster kur çok basit

Zekkki56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note fan
Konular
10
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 Pro Global(Joyeuse) Kararlı Endonezya Rom v12.0.2.0 QJZIDXM Çıktı
1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını
bekleyebilirsiniz Yada ota dosyasını indirip cihazdan seçerek kurulumu yapabilirsiniz
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz

Mi Flash Tool İle Fastboot Rom Kurulumu: Uygulama - Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

OTA İndirme Bağlantısı V11.0.3.0 Kurulu
Olması Lazım

Recovery ROM İndirme Bağlantısı

Fastboot Sürüm: Henüz Yayınlanmadı.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

endonezya v11.0.3.0 romu var bl kilidi açık ama ne yaptıysam ne otadan nede recoveryden yükleyemedim aldığım hatalar resimdedir. ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
endonezya v11.0.3.0 romu var bl kilidi açık ama ne yaptıysam ne otadan nede recoveryden yükleyemedim aldığım hatalar resimdedir. ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz
hocam twrp de dataya erişim için şifre girmeniz lazım o şifrede ekran kilidi için belirlediğiniz şifre olur ekran kilidi için koydugunuz şifreyi girin twrp dataya erişim sağlar sonra kurulumu yapabilirsiniz

Zekkki56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note fan
Konular
10
hocam twrp de dataya erişim için şifre girmeniz lazım o şifrede ekran kilidi için belirlediğiniz şifre olur ekran kilidi için koydugunuz şifreyi girin twrp dataya erişim sağlar sonra kurulumu yapabilirsiniz
başkan tekrar aynı hatayı veriyor kafayı yiyecem

Üst Alt