MIUI 13 Redmi Note 9 Pro (joyeuse) – Global Kararlı V13.0.1.0.SJZMIXM

• Konbuyu başlatan KrakoW
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 70
  • Görüntüleme 7K

Metin95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
note12 pro 5g
Konular
0
Recovery bağlantısı kısmından indirip sistem güncellemesinden yüklemeye çalıştım yüklenmedi ses açma + güç tuşuna basıp recovery moda girsem direk oradan indirdiğim dosyayı yüklesem olur mu bir de recovery bağlantısı yazan kısımdakini mı indiricem yoksa fastboot kısmındakini mı

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
h

herhangi bir sorun çıkarmaz note 9 pro joyuse modelinde
bende yüklü ve kaç aydırda kulanıyorum format data vs yapmama rağmen silinmiyor imeil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

global sürüm bu malesef google aramalar ve rehber bulunmakta.
isterseniz fatboot ile Miui 13 eu rom kurabilirsiniz.
Hocam memnun musunuz V13'ten? Herhangi bir sorunla karşılaştınız mı romla alakalı? Batarya süresinde azalma yada donma takılma vs. sorunları oldu mu? Ona göre güncelleyeceğim.

GOODENG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alican Yücel
Cihazım
Xaomio Mi8 Lite
Konular
0
Tgz uzantılı olarak yüklemek istiyorum hangisi ? Yani fastboot üzerinden ve cihazım Note 9 Pro Global Bootloader kilidi açık değil içinde ki normal Türkiye romu yüklü mi flash ile yapabilir miyim?

Tgz uzantılı olarak yüklemek istiyorum hangisi ? Yani fastboot üzerinden ve cihazım Note 9 Pro Global Bootloader kilidi açık değil içinde ki normal Türkiye romu yüklü mi flash ile yapabilir miyim?
MIUI Global 12.5.4 Kararlı sürüm mevcut şuan. Arkadaşlar bootloader kilidinin açık olması gerektiğini söylemiş ama anlamadım açıkcası

MIUI Global 12.5.4 Kararlı sürüm mevcut şuan. Arkadaşlar bootloader kilidinin açık olması gerektiğini söylemiş ama anlamadım açıkcası

lonewolf4

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
LoneWolf
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
21
Hocam memnun musunuz V13'ten? Herhangi bir sorunla karşılaştınız mı romla alakalı? Batarya süresinde azalma yada donma takılma vs. sorunları oldu mu? Ona göre güncelleyeceğim.
bence kullanılabilir takılma donma yaşamadım batarya konusunda da sorun yok gayet yetiyor tabi miui 13 ten beklentimi karşılamadı ilk sürüm olduğu için normal karşılamak lazım ilerki sürümler beklemenizi tavsiye ederim.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130

Tgz yani fastboot romu yüklemek için bootloader kilidinin açık olması lazım hemde size önereceğim mi flash sürümü ise 20170425 ben bu cihazda diğer sürümlerde sürekli hata aldım bu önerdiğim sürüm hariç

Zlipzlap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zlipzlap
Cihazım
Xiaomi not 9 pr
Konular
1
Olabilir getapps uygulaması da geldi zaten bu sürümle. Nerden öğrenebilirim hangi rom olduğunu çünkü telefoncu imei kaydı attığında değiştirmiş olabilir.

Cihazınız global ise ota olarak Endonezya güncellemesi gelmesi imkansız gelmesi için cihazınız baştan beri Endonezya romda olmalıdır
Olabilir getapps uygulaması da geldi zaten bu sürümle. Nerden öğrenebilirim hangi rom olduğunu çünkü telefoncu imei kaydı attığında değiştirmiş olabilir.

Metin95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
note12 pro 5g
Konular
0
Arkadaşlar bu mesajıma cevap verecek yok mu

Recovery bağlantısı kısmından indirip sistem güncellemesinden yüklemeye çalıştım yüklenmedi ses açma + güç tuşuna basıp recovery moda girsem direk oradan indirdiğim dosyayı yüklesem olur mu bir de recovery bağlantısı yazan kısımdakini mı indiricem yoksa fastboot kısmındakini mı
Arkadaşlar bu mesajima cevap verecek olan yok mu

cavusabri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
rn9pro
Konular
0
Mevcut yüklü 12.5.7 romu indirip guncelleyicide onu gosterdim onaylandiktan sonra yeniden baslatmadan once 13.0.1 romun ismini 12.5.7 ile degistirdim. Yeniden baslattiktan sonra yukleme sorunsuz gerceklesti.

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
Ben endonezya romu kullanıyorum gayet stabil herhangi bir bug veya hata ile karşılaşmadım daha

Metin95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
note12 pro 5g
Konular
0
Mevcut yüklü 12.5.7 romu indirip guncelleyicide onu gosterdim onaylandiktan sonra yeniden baslatmadan once 13.0.1 romun ismini 12.5.7 ile degistirdim. Yeniden baslattiktan sonra yukleme sorunsuz gerceklesti.
dediğinizi tam olarak anlayamadım hem 12.5.7 hemde 13.0.1 romunu indirip 12.5.7 romunun ismini 13.0.1 romuyla değiştirip onu mu yükleteyim ?

Üst Alt