MIUI 12 Redmi Note 9 Pro( Joyeuse) Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QJZMIXM İndirme Bağlantıları

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom (Joyeuse) V12.0.2.0.QJZMIXM Çıktı

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz Yada ota dosyasını indirip cihazdan seçerek kurulumu yapabilirsiniz
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz

Mi Flash Tool İle Fastboot Rom Kurulumu: Uygulama - Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

OTA Üzerinden Üzerinden Kurulum Linki

Recovery Rom İndirme Bağlantısı

Fastboot Sürüm:

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

acekiller

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom (Joyeuse) V12.0.2.0.QJZMIXM Çıktı

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz Yada ota dosyasını indirip cihazdan seçerek kurulumu yapabilirsiniz
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz

Mi Flash Tool İle Fastboot Rom Kurulumu: Uygulama - Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

OTA Üzerinden Üzerinden Kurulum Linki

Recovery Rom İndirme Bağlantısı

Fastboot Sürüm:
Henüz Yayınlanmadı.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Hocam elinize sağlık çok hızlısınız eu ya tahminen ne zaman gelir ?

Ugurcan1996

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Benim Ota' ya gelmedi (Wifi yok belki ondan kaynaklı olabilir) bir yenilik var mı? Redmi Note 9S Hindistan versiyonuna Android 11 gelmiş bize ne zaman gelir acaba?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim Ota' ya gelmedi (Wifi yok belki ondan kaynaklı olabilir) bir yenilik var mı? Redmi Note 9S Hindistan versiyonuna Android 11 gelmiş bize ne zaman gelir acaba?
hocam 9 pro cihaza tahminime göre söylüyorum tabiki mıuı 12.5 rom ile gelicek sanırım android 11 ben böyle düşünüyorum evet bir takım iyileştirmeler yapılmış yeni güncelleme ile

Ugurcan1996

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
hocam 9 pro cihaza tahminime göre söylüyorum tabiki mıuı 12.5 rom ile gelicek sanırım android 11 ben böyle düşünüyorum evet bir takım iyileştirmeler yapılmış yeni güncelleme ile
Teşekkür ederim artık internetin gelmesini bekleyeceğim otaya gelmezse manuel indiririm

yoldasincesi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
RMi Note 9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular