Yardım Redmi note 9 pro imei

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Redmi note 9 pro imei atmak için bootloader kilidini açka gerekiyor mu ?
Telefonu satan şahıs gerekmez dedi. Doğru mu acaba ?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
IMEI kapanırsa bu yol mecburi hocam
Yetkili hesap almaya gerek yok ücreti ile yardımcı olanlar var mesela Zenex baki hocam
Tamam hocam 250 300 lira bandında yetkili hesap alınmıyor zaten kredi ile umt den çekiliyor tek kullanımlık box üzerinden satın alınıyor dolar bazında ama genede pahalı bir yöntem oldugu için imei kapansada uçsada her türlü 50 60 lira bandında baska box ile yapılıyor artık yetkili hesap şart değil imei konusunda :)

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Tamam hocam 250 300 lira bandında yetkili hesap alınmıyor zaten kredi ile umt den çekiliyor tek kullanımlık box üzerinden satın alınıyor dolar bazında ama genede pahalı bir yöntem oldugu için imei kapansada uçsada her türlü 50 60 lira bandında baska box ile yapılıyor artık yetkili hesap şart değil imei konusunda :)
Tercih sizin hocam hangisini tercih ederseniz
Ben Baki hocamdan bir kere destek aldım sağolsun işi o kadar güzel yapıyor ki
Dışarda fiyat ya da yapılan iş ne durumda bilmiyorum ama benim yazılımda desteğe ihtiyacım olduğunda destek isteyeceğim yer belli Yes~~

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Tercih sizin hocam hangisini tercih ederseniz
Ben Baki hocamdan bir kere destek aldım sağolsun işi o kadar güzel yapıyor ki
Dışarda fiyat ya da yapılan iş ne durumda bilmiyorum ama benim yazılımda desteğe ihtiyacım olduğunda destek isteyeceğim yer belli Yes~~
Hocam Hüseyin hocam adamdır ben curtana yazılım atıp cihazı hard brick yaptım koskoca Konya'da bir.tane adam.bulamadım yapacak trabzona Hüseyin hocama yolladım cihazı o yaptı eline emeğine sağlık Allah ayagına tas değdirmesin :)

Oyla:

irfandwc707

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan
Cihazım
note 8 pr
Konular
0
merhaba twrp yükledim ama böyle açılıyor ve içine dosya atmayı kabul etmiyor sebebi ne olabilir acaba

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
merhaba twrp yükledim ama böyle açılıyor ve içine dosya atmayı kabul etmiyor sebebi ne olabilir acaba
twrp hafızayı görmüyor. wipe kısmından format data yapın yada uyumlu twrp yükleyin..

Oyla:

irfandwc707

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan
Cihazım
note 8 pr
Konular
0
twrp hafızayı görmüyor. wipe kısmından format data yapın yada uyumlu twrp yükleyin..
merhaba :D telefon hindistan sürümmüş ve yani note9s ama kutu herşey note 9 pro yazıyor doğal olarak note 9 pro rom yükleyince brickte kaldı redmi yazısı gelip gidiyor Zenex e ulaşmaya çalışıyorm ama cevap vermiyor

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
merhaba :D telefon hindistan sürümmüş ve yani note9s ama kutu herşey note 9 pro yazıyor doğal olarak note 9 pro rom yükleyince brickte kaldı redmi yazısı gelip gidiyor Zenex e ulaşmaya çalışıyorm ama cevap vermiyor
Müsait olduğunda size geri dönüş yapacaktır. Yetkili hesap ile yazılım yüklenmesi gerekiyor cihazınıza brick olmuş. Malesef bu 2 model çok karışıyor sürekli yaşanılan problem..

Oyla:

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Redmi note 9 pro imei atmak için bootloader kilidini açka gerekiyor mu ?
Telefonu satan şahıs gerekmez dedi. Doğru mu acaba ?
Kısaca şöyle izah edeyim sana. Aynı durum bana da yaşandı çünkü. Satan kişi bilinçsiz birisi olduğumu düşünerek, cihaza imei atarız sorunsuz şekilde kullanırsın dedi. Tabi belli bir ücret karşılığında. Sonrasında bir hafta sonra yanıma gel dedi tabi o süre zarfında bl kilidi kaldırma işlemini başlattı ki bu süre yedi gün zaten. Ben kendim imei attım, fakat ip üzerinden imei atılma işlemini ilk defa duyuyorum. Diğer arkadaşlarında yazdığı gibi cihaz orjinal ise veya yetkili kişiyse box üzerinden bunu yapar. Eğer yedi gün muhabbeti geçtiyse bilgisayar üzerinden yapacak. İp falan hikaye yani.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp ekranına girebiliyor musunuz? Rom u bilgisayar üzerinden mi attınız? Bl kilidi açık mı? Detay verin yardımcı olayım.

Oyla:

Shadow®

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Bende redmi note 9 pro telefonuma imei attıracağım. Telefonu aldığım kişi imei attırma işini başkasının yaptığını müsait olduğunda götüreceğini söyledi. Ya dükkanında olmuyor, ya da işim var deyip bir türlü götürmedi telefonu aradan baya zaman geçti. Sonra baktım olmayacak o kişinin adresini alıp ben götürdüm telefonu. O kişi telefonun kilidinin açılması için 1000 küsür saat geçmesi gerekiyor dedi, gün olarak 47 gün civarı oluyor, artık günü bekliyorum. Ben telefonu çift hat ile kullanıyorum ve imei atacak kişi telefona imei atıldığı zaman tek hat kullanabileceğimi söyledi. Doğru mudur? Eğer doğru ise ben telefonu çift hattımla kullanmak istiyorum, bunun bir çaresi var mıdır?

Oyla:

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Bende redmi note 9 pro telefonuma imei attıracağım. Telefonu aldığım kişi imei attırma işini başkasının yaptığını müsait olduğunda götüreceğini söyledi. Ya dükkanında olmuyor, ya da işim var deyip bir türlü götürmedi telefonu aradan baya zaman geçti. Sonra baktım olmayacak o kişinin adresini alıp ben götürdüm telefonu. O kişi telefonun kilidinin açılması için 1000 küsür saat geçmesi gerekiyor dedi, gün olarak 47 gün civarı oluyor, artık günü bekliyorum. Ben telefonu çift hat ile kullanıyorum ve imei atacak kişi telefona imei atıldığı zaman tek hat kullanabileceğimi söyledi. Doğru mudur? Eğer doğru ise ben telefonu çift hattımla kullanmak istiyorum, bunun bir çaresi var mıdır?
Bunun çaresi yok çünkü cihazın büyük ihtimalle garantili, orjinal değil. Büyük ihtimalle ya spot yada kaçak. Çift sim çalışmaz. Sim2 çalışır sadece ayrıca günlerce beklemeniz gerekmiyor. Sadece BL kilidinin açılma süresini beklemen gerekiyor. O süre de yedi gün, yüz altmış sekiz saat. Yani yedi gün sonra işlemler yapılır. O arkadaş durumu bilmiyor olabilir. Yada seni başından atmış olabilir. Keza sen bile imei atabilir, BL kilidini açabilirsin. Bu tarz işlemler öyle aman aman zor şeyler değil.

Oyla:
Üst Alt