MIUI 14 Redmi Note 9 Pro – Global Kararlı V14.0.3.0.SJZMIXM

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
İndo çıksın geçeriz:) pil muhtemelen İndo romda daha iyi gider(az daha)
Hocam eu rom çıktı şimdi dosyasını indirip onunda deneyeceğim büyük ihtimal tüm özellikler olacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam eu rom çıktı şimdi dosyasını indirip onunda deneyeceğim büyük ihtimal tüm özellikler olacak.
Konusunu yayınladım.

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47

Konusunu yayınladım.
Eu bir kere kullandım onda da hiç hoşuma gitmedi. Stok romdaki stabilite yok, varsa bile absürt yerlerde donma yapıyordu. (ki bundan da çok kez forumda bahsettim, eu romun lafı ne zaman geçse söyledim). Eğer 14 de güzelse belki geçebilirim.

coolsevgim23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
merhaba, OTA üzerinden nasıl yükleme yapabiliriz? Ota dosyasını indirim, güncelleme menüsünden güncelleme paketi olarak indirdiğim dosyayı seçtim ama yükleme yapmadı.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
merhaba, OTA üzerinden nasıl yükleme yapabiliriz? Ota dosyasını indirim, güncelleme menüsünden güncelleme paketi olarak indirdiğim dosyayı seçtim ama yükleme yapmadı.
Mi pilot kullanıcılarına yayınlandı eğer bootloader kilidi açıksa twro ile kurabilirsiniz.

Eu bir kere kullandım onda da hiç hoşuma gitmedi. Stok romdaki stabilite yok, varsa bile absürt yerlerde donma yapıyordu. (ki bundan da çok kez forumda bahsettim, eu romun lafı ne zaman geçse söyledim). Eğer 14 de güzelse belki geçebilirim.
Şuan gayet güzel kurdum tüm MIUI 14 özellikleri var neredeyse

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
bu glabol rom stabil dimi..? kullandığımız telefona uyumlu olup olmadığını nasil anlariz ?? miui 14 icin sarj daha iyi olacak diye reklamini yapmislardi acaba kuran ve kullanan varsa bu konuda fikirlerini yazarlarsa seviniriz... ve cmd yontemi ile kurulum yapabilirmiyiz ?

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
bu glabol rom stabil dimi..? kullandığımız telefona uyumlu olup olmadığını nasil anlariz ?? miui 14 icin sarj daha iyi olacak diye reklamini yapmislardi acaba kuran ve kullanan varsa bu konuda fikirlerini yazarlarsa seviniriz... ve cmd yontemi ile kurulum yapabilirmiyiz ?
Sadece twrp ile kurulur daha beta'da rom

coolsevgim23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Mi pilot kullanıcılarına yayınlandı eğer bootloader kilidi açıksa twro ile kurabilirsiniz.

Cevap için teşekkürler, Twrp yüklü değil ve imei repairli. En iyisi ota üzerinden global stabil rom güncellemesinin yayınlanmasını beklemek olacak.

Veliusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli
Cihazım
Note 9 pro
Konular
3
merhaba hocam resmi bir rom mu yoksa mod mu tam anlayamadım mıuı downloader appine baktım ve diğer romları takip ettiğim sitelere göremedim o yüzden soruyorum

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
merhaba hocam resmi bir rom mu yoksa mod mu tam anlayamadım mıuı downloader appine baktım ve diğer romları takip ettiğim sitelere göremedim o yüzden soruyorum
Resmi beta rom şu anlıo mi pilot kullanıcıları için var yakında tüm herkese sunulacak

Üst Alt