MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.RJZMIXM [ Android 11] İndirme Bağlantıları

Karnaval

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğurcan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Yükledim telefon kasıyor inş düzelir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kasma sorunu düzeldi kapattım açtımm kendine geldi telefon. Pil performansında da düşüş olmaz umarım

Son düzenleme:

kubilayaydin82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
REDMI NOTE 9
Konular
0
Kullanmış olduğunuz rom Global Türkiye Kararlı romdur. ( QJZTRXM )
Konuda yer alan bağlantılar Global rom ( RJZMIXM ) içindir.
Farklı romlar arası Sistem güncelleyici üzerinden geçiş veya güncelleme yapamazsınız.
Cihazınıza ait rom konusuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Öncelikle ilgi ve alakan için teşekkür ederim peki twrp ile bu rom u yükleyebilir miyim. Yüklersem çalışmayan herhangi bir şey olur mu yada telefonda sıkıntı yaratır mı ve daha sonra orijinal rom a (QJZTRXM) dönmek istersem nasıl dönerim?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
kubilayaydin82,

Rica ederim,
Recovery Rom indirme bağlantısını kullanarak Twrp ile yükleme yapabilirsiniz. Rom da ufak buglar olabilir cihazı ve romu kullanmadığım için bu konuda bir şey söylemem doğru olmaz.Rom konusu altında yer alan yorumlara göz atabilirsiniz. Kurulum da herhangi bir hata yapmaz iseniz telefonda bir sıkıntı yaşamazsınız.
- Twrp ile Recovery rom kurulumj yada Mi flashtool ile Fastboot rom kurulumu yaparak istediğiniz Global roma geçiş yapabilirsiniz.

violentia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Koray
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
0
Benim tel bu guncellemeyi indirirken ben uyumustum uyandigimda tel kapali idi sarjim olmasina ragmen teli actim update olmamisti bende inen dosyayi sildim yarim indi veya bi hata oldu diye bugun updatee baktigimda güncellemeyi girmuyor artik ilginc

kubilayaydin82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
REDMI NOTE 9
Konular
0
kubilayaydin82,

Rica ederim,
Recovery Rom indirme bağlantısını kullanarak Twrp ile yükleme yapabilirsiniz. Rom da ufak buglar olabilir cihazı ve romu kullanmadığım için bu konuda bir şey söylemem doğru olmaz.Rom konusu altında yer alan yorumlara göz atabilirsiniz. Kurulum da herhangi bir hata yapmaz iseniz telefonda bir sıkıntı yaşamazsınız.
- Twrp ile Recovery rom kurulumj yada Mi flashtool ile Fastboot rom kurulumu yaparak istediğiniz Global roma geçiş yapabilirsiniz.
Peki son üç sorum var;
1- Ben bunu yükledikten sonra android 11 üzerinden güncelleme alabilecek miyim. Örneğin xiaomi RJZMIXM 11.1 i sundu telefonun kendi sisten güncelleme menüsüne düşecek mi?

2- Diyelim ki memnun kalmadım kendi orjinal yazılımına (QJZTRXM) dönebilir miyim

3- Ben bunu yükledikten sonra bootloader kilitli olarak mı gelecek. Eğer kilit açık gelirse kapatabilir miyim yada tam tersi aynı yöntemi izleyerek kilidi açabilir miyim

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Peki son üç sorum var;
1- Ben bunu yükledikten sonra android 11 üzerinden güncelleme alabilecek miyim. Örneğin xiaomi RJZMIXM 11.1 i sundu telefonun kendi sisten güncelleme menüsüne düşecek mi?

2- Diyelim ki memnun kalmadım kendi orjinal yazılımına (QJZTRXM) dönebilir miyim

3- Ben bunu yükledikten sonra bootloader kilitli olarak mı gelecek. Eğer kilit açık gelirse kapatabilir miyim yada tam tersi aynı yöntemi izleyerek kilidi açabilir miyim
1-Ota üzerinden yeni güncelleme yayınlandığında Sistem güncelleyiciye güncelleme düşer.
2-Bootloader kilidinizi açarak geçiş yapabilirsiniz. İstediğiniz roma geçiş yapabilirsiniz. Fastboot Rom geçişlerinde verileriniz silinir.
3-Bootloader kilidini açtıktan sonra, kapatmanız tavsiye edilmez. Kapatmanızı gerektiricek bir durum olmadığı gibi, açık kalması sizin avantajınızadır.

kubilayaydin82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
REDMI NOTE 9
Konular
0
1-Ota üzerinden yeni güncelleme yayınlandığında Sistem güncelleyiciye güncelleme düşer.
2-Bootloader kilidinizi açarak geçiş yapabilirsiniz. İstediğiniz roma geçiş yapabilirsiniz. Fastboot Rom geçişlerinde verileriniz silinir.
3-Bootloader kilidini açtıktan sonra, kapatmanız tavsiye edilmez. Kapatmanızı gerektiricek bir durum olmadığı gibi, açık kalması sizin avantajınızadır.
Çok sağol arkadaşım şimdi gönül rahatlığıyla Android 11 e geçiş yaptım. Sayende hem bir şeyler öğrenmiş oldum hem de telefonumu güncelledim. Artık başka bir şey olursa yine kafanı ütülerim :)

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Çok sağol arkadaşım şimdi gönül rahatlığıyla Android 11 e geçiş yaptım. Sayende hem bir şeyler öğrenmiş oldum hem de telefonumu güncelledim. Artık başka bir şey olursa yine kafanı ütülerim :)
Yazdığınız romdan baktım ki garantili cihaz kullanıyorsunuz.Bootloader Kilidi açılması bazı garanti servislerinde garanti dışı biraktirabiliyor.Kapatsaniz bile açıldığı gözüküyor.

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Arkadaşlar bu romu yükleyen arkadaşlardan bir ricam olacak ayarlardan güvenlik durumuna girip google play sistem güncellemesine girip güncelleme yaptıktan sonra cihazınız 3 4 defa yeniden reset atacak mı baka bilirmisiniz benim cihazımda yapıyor global romda da eu romdada

yoldasincesi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
RMi Note 9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Arkadaşlar bu romu yükleyen arkadaşlardan bir ricam olacak ayarlardan güvenlik durumuna girip google play sistem güncellemesine girip güncelleme yaptıktan sonra cihazınız 3 4 defa yeniden reset atacak mı baka bilirmisiniz benim cihazımda yapıyor global romda da eu romdada
hocam eu(A11)romdan globale(A11) fastbootla geçtim bir sıkıntı yok şuan imei atılmış cihaz şuanlık imeide de bir sıkıntı yok.

Üst Alt