Rom Redmi Note 9 Pro Endonezya Kararlı v11.0.2.0 QJZIDXM İndirme Bağlantısı

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Arkadaşlar bu romu sorunsuz kuruyorum,fakat magisk ile rootlayınca cihaz açılmıyor, hatta 11.0.3 ü kuruyorum yine aynı,twrp sıkıntılı desem diğer romları kuruyor bu arada pitcblack twrp bir anlam veremedim nasıl bir yol izleyelim.yani rom kuruluyor magisk le root yapınca cihaz devamlı restart yapıyor

Son düzenleme:

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Arkadaşlar bu romu sorunsuz kuruyorum,fakat magisk ile rootlayınca cihaz açılmıyor, hatta 11.0.3 ü kuruyorum yine aynı,twrp sıkıntılı desem diğer romları kuruyor bu arada pitcblack twrp bir anlam veremedim nasıl bir yol izleyelim.yani rom kuruluyor magisk le root yapınca cihaz devamlı restart yapıyor
Hocam twrp sürüm kodundan emin misin? Şimdi biraz karıştırdım xda a çin aynı sorunu yaşayanlar hep atıyorum joyeuse cihaza cyrtana twrp yüklemiş vb hatalar. Çözüm için ise fastboot açılıyorsa oradan rom flaşla, olmuyorsa edl mod girip yetkili hesap mecbur demişler kabaca tarifiyle.
Bende de Endonezya var ve yakın zamanda IMEI için magisk atmak zorunda kalacağım. Umarım genel bir problem değildir endişelendim açıkçası. Çünkü telefonum 1 hafta atıl durumda kalsa ciddi iş kaybına uğrarım, zaten boğaz yokluğu yaşıyoruz ortalama giggle~~

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
12.0.3.0 indiren varmı, kararlılık nasıl aceba

Fatihaq68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
11.0.2.0 endonezyanin 12 ye gore daha iyi bir oyun performansi verdigi dogru mu acaba ?
Benim telde 12.0.2.0 global version ve benim baya bi oyun performansini gozeten ve onemseyen bi kullaniciyim ve telefonum pubg oynarken uzun surelerde isiniyor bunun mi versionuyle bi ilgisi var mi ?
Cvp verirseniz sevinirim.

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
11.0.2.0 endonezyanin 12 ye gore daha iyi bir oyun performansi verdigi dogru mu acaba ?
Benim telde 12.0.2.0 global version ve benim baya bi oyun performansini gozeten ve onemseyen bi kullaniciyim ve telefonum pubg oynarken uzun surelerde isiniyor bunun mi versionuyle bi ilgisi var mi ?
Cvp verirseniz sevinirim.
Bende 12.0.3.0 var ancak hiç oyun oynamadigim için bilgim yok. Normal kullanımda bir önceki MIUI 12 ile bir fark yok, daha doğrusu bir eksiklik yada dezavantaj yok demeliyim.

Üst Alt