Rom Redmi Note 9 Pro Endonezya Kararlı v11.0.2.0 QJZIDXM İndirme Bağlantısı

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

lumumba038

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
BULUR
Konular
0
nemde merak ediyorum garantiyi bozmadan nasıl yapılacagını ama sanırım yolu yok

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Bootloader kapalı iken güncelleyici üzerinden işlem yapabilir miyim? Teşekkürler,
Yok yapamazsınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anlatabilir misin hocam nasıl yapildigini ya da konu linki varsa paylasir misin?
Mi flash 2016 indirin ve hindistan yada Endonezya romunu indirin.driverleri yüklendikten sonra mi flash ile yükleme yapın.bunun için bootloader kilidi açık olması gerekir.Başka bir işleme gerek yok.
Bot kilidi açın ve romu yükleyin.
Dikkat edeceğiniz bir husus var
Redmi note 9 curtana
Redmi note 9 pro

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mentraxmus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 Pro Endonezya Kararlı v11.0.2.0 QJZIDXM İndirme Bağlantısı

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

OTA Bağlantısı:

Recovery Bağlantısı:

Fastboot Bağlantısı:

Mi Flash Türkçe Sürüm:

Uyarı: Verilen talimatları eksiksiz ve doğru uygulamaktan kendiniz sorumlusuz. Kurulumda veya sonrasında Cihazınızda olabilecek arızalardan ben veya miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul edilmez.

Emeğinize teşekkürler hocam. Güncel hindistan versiyonunu fastboot bağlantısı şeklinde nasıl ulaşabiliriz?

kokanche

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
7
İki gün evvel bootloader kilidim açıldı. Bunun üzerine Endonezya romunu fastboot'tan flaşladım. Rom başarı ile kuruldu. Xiaomi'nin orjinal arama ve mesaj uygulaması var. Şebeke çekiminde sorun görmedim.

Ancak şöyle bir sıkıntı mevcut. Birisini aramak istediğimde, numarasına tıkladığım anda ekran kararıyor. Power butonu, ekrana tıklama, kulaktan yakınlaştırma yada uzaklaştırma işe yaramıyor. Ekran açılmıyor. Taki karşı taraf görüşmeyi bitirene kadar ekran kapalı kalıyor.

Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum çünkü global rom'da böyle bir durum yoktu.

Bilginize...

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
İki gün evvel bootloader kilidim açıldı. Bunun üzerine Endonezya romunu fastboot'tan flaşladım. Rom başarı ile kuruldu. Xiaomi'nin orjinal arama ve mesaj uygulaması var. Şebeke çekiminde sorun görmedim.

Ancak şöyle bir sıkıntı mevcut. Birisini aramak istediğimde, numarasına tıkladığım anda ekran kararıyor. Power butonu, ekrana tıklama, kulaktan yakınlaştırma yada uzaklaştırma işe yaramıyor. Ekran açılmıyor. Taki karşı taraf görüşmeyi bitirene kadar ekran kapalı kalıyor.

Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum çünkü global rom'da böyle bir durum yoktu.

Bilginize...
Sensör sıkıntınız var gibi gözüküyor. Sensorunuzu kalibre etmenizi öneririm

kokanche

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
7
Sensör sıkıntınız var gibi gözüküyor. Sensorunuzu kalibre etmenizi öneririm

Sanmıyorum. Çünkü arama butonuna basar basmaz ekran kapanıyor. Kulağıma götürsem de kapansa, uzaklaştırdigim zaman da açılmasa dediğiniz ihtimal güçlenir gibi düşünüyorum..

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Sanmıyorum. Çünkü arama butonuna basar basmaz ekran kapanıyor. Kulağıma götürsem de kapansa, uzaklaştırdigim zaman da açılmasa dediğiniz ihtimal güçlenir gibi düşünüyorum..
Sensörun önü hep kapalı kaldığı için kapanıyor diye düşünüyorum.

Üst Alt