Haber Redmi Note 9 Pro Alev Aldı – Xiaomi Kullanıcı Hatası Dedi

Redmi Note 9 Pro Alev Aldı – Xiaomi Kullanıcı Hatası Dedi
Xiaomi akıllı telefon patlamalarını daha önce Redmi Note 7 ve Redmi Note 7 Pro modellerinde aynı zamanda poco serisini Poco X3 modellerinde duymuştuk. Kısacası bu tür olaylar çokta alışılmadık değil. Bir Twitter kullanıcısı Priyanka Prava tarafından yapılan bir gönderiye göre, bir Redmi Note 9 Pro alev aldı. I purchased this phone in the month of […]
Xiaomi akıllı telefon patlamalarını daha önce Redmi Note 7 ve Redmi Note 7 Pro modellerinde aynı zamanda poco serisini Poco X3 modellerinde duymuştuk. Kısacası bu tür olaylar çokta alışılmadık değil. Bir Twitter kullanıcısı Priyanka Prava tarafından yapılan bir gönderiye göre, bir Redmi Note 9 Pro alev aldı. I purchased this phone in the month of December for my younger brother and today few mins...

Kaynak

Okumaya devam et...

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Türkiye de bir çok.servisin Kullanıcı Hatası adı.altinda cihazlara bu şekilde muamele.yapması olağanlaşti.malesef.Appleyi bu yönden hep.takdir.ederim.

DozgerMirza

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dozger
Cihazım
redmi note 9pro
Meslek
öğrenci
Konular
4
Türkiye de bir çok.servisin Kullanıcı Hatası adı.altinda cihazlara bu şekilde muamele.yapması olağanlaşti.malesef.Appleyi bu yönden hep.takdir.ederim.
redmi note 7 den beridir xiaominin telefonunu kullanıyorum daha bir sıkıntı çıkmadı ama şimdi güncelleme sıkıntısı çıktı yapıyımmı yapmıyımmı arasında kaldım

Üst Alt