Soru Redmi note 9 pro 128gb yurtdışı global cihaz.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Evet acik gorunuyor.Formda ucretli onarimlar bolumundan imei islemi icin destek alabilirsiniz.

Ayatae

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kartalayata
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
1
Sanırım açık hocam
Benim cihazımın özelliğine uygun twrp olmadan yukleyebilecegim bir rom paylaşırsanız sevinirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet acik gorunuyor.Formda ucretli onarimlar bolumundan imei islemi icin destek alabilirsiniz.
Hocam bana söyle demişti aldığım yer süresi dolana kadar sim1 i daha sonrada sim 2 yi kullan yaklaşık 6 ay kadar sonra IMEI attirirsin dedi açıkçası ondan attirmadim henüz.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Benim cihazımın özelliğine uygun twrp olmadan yukleyebilecegim bir rom paylaşırsanız sevinirim
Burda hersey mevcut rom konularindaki kullanici yorumlarini okuyup arastirip ogrenin ogrenmeden rom kurmayin. Redmi Note 9 Pro

Miflash ile fastboot moddan rom kuracaksiniz.

Miflashda cok dikkatli olun clean all veya flash all secili olacak baska birsey secili olur dikkatinizden kacarsa bl kilidini kapatirsiniz.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Mi kilit açma durumuna girip bakarmısınız bi, ayrıca o kısımdan hesap tanımlamadı iseniz sadece oem kilit açmayı aktif etmenizin hiçbir anlamı yok mi kilit açma durumuna hesap girip yetkilendirmeniz gerekiyor ki mi unlock tool ile bl yi açabilesiniz 7 gün içerisinde. Ayrıca şayet bu dediklerim yapılmadıysa yapın ve yaptıktan sonra kesinlikle güvenlik uygulamasından optimize yapmayın (geliştirici seçeneklerini kapatıyor bu uygulama ve ayarlar ile girişler iptal oluyor) sim kartınızı slot 1 den slot 2 ye yada tam tersi alma işlemleri yapmayın. miui optimizasyonunuda ellemeyin, aç kapa felan yapmayın gene ayarlar sıfırlanacaktır bunlar haricinde sıkıntı olmaz, hayırlı olsun.

Ayatae

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kartalayata
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
1
Mi kilit açma durumuna girip bakarmısınız bi, ayrıca o kısımdan hesap tanımlamadı iseniz sadece oem kilit açmayı aktif etmenizin hiçbir anlamı yok mi kilit açma durumuna hesap girip yetkilendirmeniz gerekiyor ki mi unlock tool ile bl yi açabilesiniz 7 gün içerisinde. Ayrıca şayet bu dediklerim yapılmadıysa yapın ve yaptıktan sonra kesinlikle güvenlik uygulamasından optimize yapmayın (geliştirici seçeneklerini kapatıyor bu uygulama ve ayarlar ile girişler iptal oluyor) sim kartınızı slot 1 den slot 2 ye yada tam tersi alma işlemleri yapmayın. miui optimizasyonunuda ellemeyin, aç kapa felan yapmayın gene ayarlar sıfırlanacaktır bunlar haricinde sıkıntı olmaz, hayırlı olsun.
Hocam detaylı bilgi lerinizden dolayı teşekkür ederim ama kilidi sanırım bilgisayara bağlayıp açmam gerekiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-16-01-12-43-380_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-04-16-01-12-43-380_com.android.settings.jpg
    421,9 KB · Görüntüleme: 5

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocam detaylı bilgi lerinizden dolayı teşekkür ederim ama kilidi sanırım bilgisayara bağlayıp açmam gerekiyor.

Öyle zaten hocam ama ilk önce buraya hesap girmeniz ve başarıyla oturum açıldı yetkilendirildi tarzında uyarıyı görmeniz gerekiyor, cihazı satanın bu konularda size net bilgiler vermesi gerekiyordu, vermedi mi nasıl satıyorlar bu cihazları böyle bilgi vermeden etmeden anlamıyorum, sizi tereddütlere düşürecek, sanırımla olacak iş değil ki bu. Satanın, cihaz yurtdışı olduktan sonrada sattıktan sonra kenara çekilmeyip sizlere net destekler vermesi gerekiyor. Hani bilemiyorum cihazı kendiniz mi imkanlarla getirttiniz bi şekilde yoksa aldınız mı böyle bir dükkandan yada netten.

Ayatae

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kartalayata
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
1
Öyle zaten hocam ama ilk önce buraya hesap girmeniz ve başarıyla oturum açıldı yetkilendirildi tarzında uyarıyı görmeniz gerekiyor, cihazı satanın bu konularda size net bilgiler vermesi gerekiyordu, vermedi mi nasıl satıyorlar bu cihazları böyle bilgi vermeden etmeden anlamıyorum, sizi tereddütlere düşürecek, sanırımla olacak iş değil ki bu. Satanın, cihaz yurtdışı olduktan sonrada sattıktan sonra kenara çekilmeyip sizlere net destekler vermesi gerekiyor. Hani bilemiyorum cihazı kendiniz mi imkanlarla getirttiniz bi şekilde yoksa aldınız mı böyle bir dükkandan yada netten.
Aslında miu hesabım var belki restart yapmam gerekiyordur cihazı birisinin aracılığı ile aldım gerçi normal bi mağazadan garantili bile alsam bu kadar bilgi verecekkerinide pek sanmıyorum daha önceki migrosdan almıştım ekstra bir bilgi veren olmadı.neyse ben deneme yapayım açınca yazarım burdan bu konuyu ayrıca volteyide deneyip yazacağım hayırlı geceler

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Aslında miu hesabım var belki restart yapmam gerekiyordur cihazı birisinin aracılığı ile aldım gerçi normal bi mağazadan garantili bile alsam bu kadar bilgi verecekkerinide pek sanmıyorum daha önceki migrosdan almıştım ekstra bir bilgi veren olmadı.neyse ben deneme yapayım açınca yazarım burdan bu konuyu ayrıca volteyide deneyip yazacağım hayırlı geceler

Garantili cihaz için bu bilgilere gerek yok, bunu Migros vermek zorunda değil baştan onu diyeyim bu konular geliştirici tarafına kayıyor, hangi Migros veya teknoloji marketteki eleman bunları bilsin ki daha cihazın özelliklerini bilmez, karşılaştıramazlar lensi iyi 12mp kameralı cihaza kötü ama 64 mp yazılımsal destekli ois bile olmayan eisle iş gören cihaza bak bu daha iyi 64 mp kamerası var hem derler, bir cep telefonu kamerasının onlar için iyi olmasının tek sebebi mp sinin yüksek olmasıdır lensin kaliteli olması değil tıpkı ekran kartlarında bunun gb si yüksek al bunu diyen bilgisiz satıcılar gibi. Halbuki 4gb kartlar var 8gb kartlardan daha pahalı ama gpusu fark atan bu işler böyledir onların amacı cihaz satmak sadece. Bu yurtdışı cihazı size satan adamın amacıda onlardan farksızmış zaten, biz dükkanda sattığımız her cihazla ilgili ederi neyse, nasıl bl kilidi açılıyor, twrp yükleniyor hepsini anlatırız olmadı güzel bulduğumuz youtube dan felan videoları derler toplar cihaz içine yükleriz veya varsa yanlarında usb belleğe kopyalarız ki bakarak öğrenmeye, etmeye çalışsınlar diye ama herkes aynı inceliği gösteremiyor, sizede hayırlı geceler.

Scawll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
21
hocam benim söylediğim ayarla bugün deneyin arama yapın sonucu bize bildirirseniz çok daha iyi olur

Üst Alt