Diğer Redmi Note 9,9S ve 9Pro almanızı önermiyorum..

okikar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Ben de kullanıyorum Redmi Note 9 pro 128 gb şuana kadar bir sorun ile karşılaşmadım.

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
14 günü gecmediyse iade et. Eğer 14 günü geçtiyse üstüne benim gibi bir bardak su içecen kardeş. Şuan ben servise falan göndermeyi düşünmüyorum. Servis elemanının telefona ne yapacağı belli olmaz kaş yaparken göz çıkartabilir çünkü güvenmiyorum. Donanımsal bir problem olmadıkça garantiye göndermicem. Zamanında MSI bilgisayar aldım 1 hafta sonra ekranda ölü piksel olduğunu farkettim ısrarla iade veya değişim istediğimi yazıp söylememe rağmen yan sanayi bir ekran takıp öyle gönderdiler bana. Üstelik menteşe kapağının bir yerinde çatlatmışlardı söküp takarken.
Toz olayı çok artarsa kendim söküp temizlemeyi düşünüyorum zaten her türlü malzemem ve tecrübem var. Keşke gidip faturasız ve garantisiz bir ürün alsaydım boşuna 1000 TL fazladan para verdim. Artık hiç bir firmaya güvenmiyorum.
3 gündür kullanıyorum bende inşallah böyle bir sorunla karşılaşmam.

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Toz varmı yokmu o güneş ışığı altında belli olur. Eğer telefonunuzu bir kaç gün cebinizde taşıdıysanız muhakkak toz vardır olmayanını daha görmedim. Anlatmaktan yoruldum. Bu telefonun kamera çıkıntısının kenarlarında boşluk var oradan kapak altına toz giriyor. İnce bir kağıt bile girebiliyor denerseniz görürsünüz. Çünkü orada conta veya yapışkan bir madde yok. Mikro toz tüy hepsi oradan içeri giriyor. Lens yuvalarında da aynı şekilde conta veya yapışkan bir madde kullanılmamış. Bu nedenledir içeri giren toz orayada rahatça girebiliyor. Telefonu cepte taşıyorsanız bu muhakkak olacak redmi note 9 proda . Cepteki kumaş tozu ve tüyleri sürtünmenin oluşturduğu statik elektrikle birlikte toz mıknatısına dönüşen telefona resmen hücum ediyor. Bu telefonun montajı malesef hatalı ayıplı halen almadıysanız uzak durun. Ben Türkiye garantili ve hb dan aldım 3 haftada bu sıkıntıyla karşılaştım. 3060 TL verilen telefonda bu sorun normal bir şey değil.Cunku daha alt segment olan içinde pusula sensörü bile bulunmayan j 7 2015 telefonumu 5 yıl kullandım zerre toz girmedi kameraya. Benden uyarması. Tecrübe ile sabittir. Paranız kıymetli değilse beni ilgilendirmez arkadaşlar.

Valla ben uyarımı yaptim ama insanlar beni suçladı sende sorun var dediler,ben bu cihazi almak için arastiriyodum zaten boyle durum olunca vazgectim cihaz kesinlikle kotü degil ama uretim hatasi oldugu çok net.Bu cihazlarin tamamında olmasa da buyuk bolumu toz sorununu yasayacak.Kamera altında boşluk var ve ordan tozları aliyor

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Bi kaç gündür telefon alma arefesindeyim,bugun birisiyle gorustum 9ro 128gb alacaktim sans eseri bi arkadas cihazin kronik sorunlu oldugunu söyledi.Bunun üzerinde facebookta ne kadar 9 serisi grup varsa hepsine baktım çogu kişi kameranin toz almasından şikayetçi.Cok kısa sürede içerisi toz alıyormuş,her ne kadar kızaklı kılıf kullanin deseler de bu bi çözüm değil.O kadar para verip kameranin içinin toz olması kabul edilir bişey değil.Cihaz sahipleri cihazlarini savunacaktir ama muhtemelen ya hepsinde yada buyuk bi kisminda bu sorun gözükecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fotograf facebook grubundan alinmıştır
Sizinki şayet toz alırsa benim tavsiyem kamera camını sökün modifiyeli kullanmış olursunuz bakan bir daha bakar
Selametle

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Memnun olmayanlar için mi 9 t veya pro çok güzel telefon

ahmetrasittopal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Konular
9
Toz alma sorunu yaşamadım ama A4 girme muhabbeti doğru kamera çıkıntısının dibinden a4 giriyor...

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Kağıt olayını denedim ve hiç bir şekilde kağıt girmiyor benimkinde. Acaba resimle bu kağıt olayını gösterebilecek var mı?

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Kağıt olayını denedim ve hiç bir şekilde kağıt girmiyor benimkinde. Acaba resimle bu kağıt olayını gösterebilecek var mı?

Hepsi toz alicak diye bise yok hocam,kagit vs girmiyosa muhtemelen sorun cikmaz sizde ama cogu cihazin kamera kisminda bosluk var

Üst Alt