Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
hocam ayn ıekran da kalıyor , telefon fastboot moduna geçiyor ama başka bişi yok..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bilgisayar ile ilgili bir durum olabilir farklı bir pc ile dener misiniz

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Yeniden başlatmamı istedi Pcyi Ancak DeepFreeze var Sonuç olarak mümkün olmayacak sanırım.. fastboot üstünden atabilirim , mesela bu konu Recovery - Redmi Note 8 - Official Twrp 3.3.1.0 - 05.12.2019 ama orda indir dosyayı komutu gir diyor ilk mesaj.. iyi de nereye indirip yazacağım komutu, adb driver gerekli dğeil mi bu işlem için ?

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
23
Yükleme ekranında kalan arkadaşlar için çözümü yazıyorum. Aygıt yöneticisinden eksik olan sürücüyü yüklemeniz gerekli. Bilgisayar cihazı tam anlamı ile tanımadığı için yükleme işlemini yapamıyor. 1 aygıtın üzerinde sarı ünlem işareti çıkıyor. Onu tanıttığınızda sorunsuz yüklenecek.

Yükleme sonrası format data/yes deyip sıfırlama yapıyoruz ve ardından " " indiriyoruz ve onu flashlıyoruz. Ardından yeniden başlatıyoruz ki TWRP her açılışta şifre sormasın. Ardından magisk flashlayabilirsiniz root için.

(yönetici olarak çalıştırıp sırayla 3 kez "Y" tuşuna basıyoruz yüklenmiş oluyor)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Yükleme ekranında kalan arkadaşlar için çözümü yazıyorum. Aygıt yöneticisinden eksik olan sürücüyü yüklemeniz gerekli. Bilgisayar cihazı tam anlamı ile tanımadığı için yükleme işlemini yapamıyor. 1 aygıtın üzerinde sarı ünlem işareti çıkıyor. Onu tanıttığınızda sorunsuz yüklenecek.

Yükleme sonrası format data/yes deyip sıfırlama yapıyoruz ve ardından " " indiriyoruz ve onu flashlıyoruz. Ardından yeniden başlatıyoruz ki TWRP her açılışta şifre sormasın. Ardından magisk flashlayabilirsiniz root için.

(yönetici olarak çalıştırıp sırayla 3 kez "Y" tuşuna basıyoruz yüklenmiş oluyor)
Hocam benim yaşadığım sıkıntı maalesef pcyi yeniden başlatma olanağım olmadığıdır.. Çünkü kurulum sonrası yeniden başlatmamı istiyor program.. Ama diğer arkadaşlar için faydalı olabilir, teşekkürler.

Faik27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faik
Cihazım
Redmi 8
Konular
1
Hocam benim yaşadığım sıkıntı maalesef pcyi yeniden başlatma olanağım olmadığıdır.. Çünkü kurulum sonrası yeniden başlatmamı istiyor program.. Ama diğer arkadaşlar için faydalı olabilir, teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Üstad ben yükledim twrp ekranı gelmedi sistem silindi ünlem işareti çıktı güç tuşuna basın diye bir mesaj oluştu ekranda ve telefon açılmadı

DarkHydra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Duran
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
teoriv2-105021-2_large-jpg.114342

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_redminote8 dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

twrpsaltokunur-png.45440

Tüm sorumluluk size aittir, MiuiTürkiye yönetimi sorumluluk kabul etmemektedir.

Cihaz magisk sonrası ya da farklı sebeplerden bootloop olursa twrpye atarsa Twrp install menüsünden bu dosyayı yükleyin

Zip şifresi : miuiturkiye.net
İndirme Bağlantısı : Dosya Yükle

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ben twrp kurcamda yedek almama gerek varmı bootloader kilidi açık içindeki veriler silinirmi yoksa adımları direk takip ediyimmi

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ben twrp kurcamda yedek almama gerek varmı bootloader kilidi açık içindeki veriler silinirmi yoksa adımları direk takip ediyimmi
Adımları doğru şekilde attığınız sürece sorun olmaz, veri kaybı yaşamazsınız bu konuda.

Üst Alt