Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Telefona kurdum romu yükledim bootloop oldu sonra OF_Avb_patcher yükledim şuan twrp de açılmıyor redmi yazısında kaldı yardımcı olurmusunuz
Fastboot moduna alıp mi flash üzerinden stock rom kurabilirsiniz

Excalibur¹

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hulusi Kılıç
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Fastboot moduna alıp mi flash üzerinden stock rom kurabilirsiniz
Hocam custom romlar daha yüksek performans verdiği için mi flash ile custom rom yüklemeyi denedim cannot found file flash_all.bat hatası aldım

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam custom romlar daha yüksek performans verdiği için mi flash ile custom rom yüklemeyi denedim cannot found file flash_all.bat hatası aldım
Haklısınız, ama öncelikle Mi Flashtan Stock rom yükleyin.(Telefonu çalışır hale getirin.) Sonra twrp yükleyip, orange fox kurun. Orange fox üzerinden istediğiniz Custom romu kurunuz. TWRP bazen hata verir, bu hatalar içinde Orange Fox daha sağlıklı olabilir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Custom romlar Mi Flash ile kurulamaz. TWRP, OrangeFox ve Pitchblack gibi custom recoveryler lazım kurmak için.

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Haklısınız, ama öncelikle Mi Flashtan Stock rom yükleyin.(Telefonu çalışır hale getirin.) Sonra twrp yükleyip, orange fox kurun. Orange fox üzerinden istediğiniz Custom romu kurunuz. TWRP bazen hata verir, bu hatalar içinde Orange Fox daha sağlıklı olabilir.

musdi27 hocamın dediği gibi Custom Romları Mi Flash üzerinden Yükleyemezsiniz. Mi Flash üzerinden sadece Stock Rom yüklenir.

yenfiz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
Redmi note 3
Konular
4
Evet arkadaşlar yenı surum note 8 cıhazların cogunda twrp dosya sıfresını okuyamıyor... twrpyüklüyorum ama anlamsız karakterler cıkıp dosyaları görmüyor diyenler iyice uygulasın duzelıyor, tek tus twrp yukledım karısık ısımlerın oldugu dosya kısmına geldım ve dosyalara erısımım olmadıgı ıcın magıskı kuramadım ve cıhazda mı ekranında takılıyor vs vs bu rada yapacagınız sey twrp ıle acıldıgında reboot kısmına gelıp bootloader tusuna basın fastboot ekranı gelecek ve fox twrp dosyasını flashlayın ( tek tus twrp nın ıcındekı xxxx.img dosyasını fox xxx.img dosyası ıle aynı isimlendiripde yapabilirsiniz) flaslayın ve fox twrp acılıyor orada turuncu keep only read yazıyor sanırım butona tıklayın ve dosyaların oldugu kısım duzgun sekılde gelıyor telefonun ıcındekı dosyalar gorunuyor, magısk zıp ı yukleyı system reeboot a tıklayıp telefonu baslatın, cozum basıt yenı yapacak arkadaslar ıcın uzun uzun yazdım takılan olursa gorsel vıdeo da yollarım... saglıcakla kalın..

vitiligo

MIU Fandroid <3
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi4
Konular
25
Konunun ilk mesajının düzenlenmesi lazım. Bu TWRP bootloop'a atıyor ve kesinlikle çalışmıyor. OrangeFox çalışıyor ama.

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Konunun ilk mesajının düzenlenmesi lazım. Bu TWRP bootloop'a atıyor ve kesinlikle çalışmıyor. OrangeFox çalışıyor ama.
Orangefoxu denemedim ama bu durmadan reboot yapıyordu bende.

JacobsKahve

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
jacobs
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Reis bi yardımcı olurmusun fastboot.exe internal recognized bişey diyor onun yüzünden yapamıyorum

Üst Alt