Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
Efs yedeği almak için twrp son sürümünü yükledim cihaz sürekli twrp de açılmaya başladı wipe de yaptırmadı şifre parmak izi kaldırmıştım sd karta efs yedeği aldı mi flas ile rom yüklemek zorunda kaldım.

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
Twrp yi yüklüyorum ama salt okunur seçeneği gelmiyor. sadece salt okunur bırak diye bir bar var. ileri diyorum twrp açılıyor ama dosya yükleme kısmına geldiğimde bu seferde dosyalar anlamsız harflerle saçma sapan isimlendirilmiş bir şekilde görünüyor. ne telefona attığım zip dosyalarını görebiliyorum nede pc ye bağladığımda telefonun kendi hafızasına dosya atabiliyorum. ayrıca twrp de kalıyor sürekli. mi flash ile orjinal rom atarak düzeltiyorum. Nerede yanlış yapıyorum acaba.

Edit : Çözüm :) Telefondan şifrelerinizi ve hesaplarınızı kaldırın. Mi flash ile orjinal rom yükleyin ve kurulumda hesap bilgileri ve ekran şifresi felan girmeyin. telefon açılınca ( Geliştirici seçenekleri açmayı unutmayın ) twrp kurulum adımlarını izleyin.
Hocam komple sıfırdan rom attım hiç bir şifre falan yok telefonda twrp atıyorum yine bu şekilde

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Merhabalar şuan için hindistan 12.0.2.0 sürümündeyim twrp kurulumu yapayım dedim magisk kurdum kırmızı uyarılar verdi şuanda twrp döngüsünden çıkamıyorum bizler tecrübeli olduğumuz için sorunu çözebilirz lakin bu forumda çok tecrübesiz arkadaşlarımız var konunun bir şekilde güncellenmesi gerekmektedir. By.TRabZonLu™

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
teoriv2-105021-2_large-jpg.114342

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_redminote8 dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

twrpsaltokunur-png.45440

Tüm sorumluluk size aittir, MiuiTürkiye yönetimi sorumluluk kabul etmemektedir.

Cihaz magisk sonrası ya da farklı sebeplerden bootloop olursa twrpye atarsa Twrp install menüsünden bu dosyayı yükleyin

Zip şifresi : miuiturkiye.net
İndirme Bağlantısı : Dosya Yükle

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam magiski yukluyecem ama installden dosyalar karışık duruyor,
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam magiski yukluyecem ama installden dosyalar karışık duruyor,
Acil yardım eder misiniz? Twrp kurdum fakat instalden dosyalar karışık duruyor, telefon yeniden baslatamaya kalksam durmadan döngü de kalıyor. Format data yapamıyorum.

Son düzenleme:

nahita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nahita
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
4
Merhabalar, cihaza trwp attım reboot system dediğimde cihaz açılmıyor tekrar recovery ekranına dönüyor. bootloop dediğiniz bu durum mudur? Böyle olunca mı bu geliştiricinin verdiği dosyayı yükleyeceğim.

nahita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nahita
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
4
teoriv2-105021-2_large-jpg.114342

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_redminote8 dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

twrpsaltokunur-png.45440

Tüm sorumluluk size aittir, MiuiTürkiye yönetimi sorumluluk kabul etmemektedir.

Cihaz magisk sonrası ya da farklı sebeplerden bootloop olursa twrpye atarsa Twrp install menüsünden bu dosyayı yükleyin

Zip şifresi : miuiturkiye.net
İndirme Bağlantısı : Dosya Yükle

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba bende ilk trwp açıldığında sik seçme ve "keep read only" kısmı gelmiyor. direk ingilizce olarak geliyor. Daha sonrasında bilgisayardan magisk dosyasını kopyala yapıştır ile telefona kopyalarken hatalı kopyalıyor 0 bayt olarak görüniyor bilgisayarda magisk. Onun için telefonu normal başlatıp hafızasına magisk atmak için telefonu reboot bölümünden yeniden başlatıyorum ama telefon açılmıyor tekrar trwp'ye giriyor. EFS yedeği felan almaya çalıştığımda hep kırmızı yazılar çıkıyor. wipe bölümünde de detaylı format atmaya çalıştığımda kırmızı yazılar çıkıyor. en son seçenek olarak orijinal rom yüklüyorum trwp üzerinden bu seferde trwp gidiyor. Nerede hata yapıyorum acaba

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
nahita, Her twrp konusuna yazmayın,benim konumda cevap ve çözümü verdim...

nahita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nahita
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
4
nahita, Her twrp konusuna yazmayın,benim konumda cevap ve çözümü verdim...
Merhaba, dün bu başlık altından sorduğum soruya cevap alamadığım için diğer konular üzerinden çözüm arayışında olduğum için birinden cevap gelmezse diğerinden gelir diye yazdım. Sizin önerinizi bir kenara not ettim fakat mevcut uğraşım trwp üzerinden olduğu için daldan dala atlamamak adına bu konu altına özellikle detaylı bir şekilde yazdım problemi çözümü tam anlamıyla öğreneyim acaba eksik bir şey mi yapıyorum diye. trwp olayını başarabilirsem tecrübe etmek adına orange trwp'yi de kuracağım. ilgin için teşekkürler.

ZhoneS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabbah
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Cihas bootloop oluyor surekli açılış ekranında kalıyor :( yardım edin​

Stoya