Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.3.1-1101 Tek Tuş Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grophin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8 se
Konular
2
Merhabalar twrp ekranina dustugumde cihazin dahili hafizasindaki isimler sifrelenmis gibi gozukuyor rom yuklerkende cihazin dahili hafizasi sifrelidir uyarisi aliyorum nasil cozerim format data yaptim hala ayni sorun var eu rom kurulu

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
Merhabalar twrp ekranina dustugumde cihazin dahili hafizasindaki isimler sifrelenmis gibi gozukuyor rom yuklerkende cihazin dahili hafizasi sifrelidir uyarisi aliyorum nasil cozerim format data yaptim hala ayni sorun var eu rom kurulu
Telefonundaki güvenlik kilidi yani parmaknizi veya şifre vs varsa onları kaldırıp o şekilde dene telefonunda kilit olduğu için twrp depolamaya erisemiyor

grophin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8 se
Konular
2
Dedigin sekilde denedim fakat hala ayni global romdan custom roma gecis yaptim. Format data dedigimde ilk basta sorun olmuyor twrp sdcardin altindaki dosyalari goruyor fakat custom rom yukleyip cihazi yeniden baslattigimda twrp yukleme ekranina tekrar geliyorum bakmak icin ozaman sdcardin altindaki dosyalar degisik isilmer aliyor "chssbhskau?786" gibi

grophin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8 se
Konular
2
Sorunumu cozemedim fakat hataya nasil düştüğünü anladim baska arkadaslarda ayni sorunla karsilasirsa eger diye yaziyorum.
11.0.2 versiyonunu twrp ile flash ladigimizda her hangi bir sorun olmuyormus sdcardin altındaki dosyalarda fakat ota uzerinden gelen 11.0.3 versiyonunu cihazin guncelleme arayuzunden guncelle dersek eger o esnada sdcardin icerisindekileri sifreliyor. İmage dosyasini indirip twrp uzerinden 11.0.3 u kurdugumda bir sorun ile karsilasmadim sanirim ota uzerinden guncellemede bir sorun var.

emana78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi 4A
Konular
2
mi global rom mi flash ile yüklersem imei siliniyor mu? Şu an global 10.3.4 yüklü

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Twrp yükleyince güncelleme almaz diyorlar doğru mu acaba ? almaz ise nasıl yüklücem güncelleme

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Twrp yükleyince güncelleme almaz diyorlar doğru mu acaba ? almaz ise nasıl yüklücem güncelleme

Kim söylüyorsa yalan söylüyor Yes~~

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Kim söylüyorsa yalan söylüyor Yes~~

sevindim o zaman :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt