Yardım Redmi Note 8 System Destroyed Nasıl Düzeltilir

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Güncelleme yaparken yanlışlıkla kablo çıktı sistemide silmiştim temiz kurulum olsun diye.. İnternetten videolar izledim adb fastboot ile telefonu düzeltebileceğimi gördüm.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Uygulamayı buldum ama hata verdi.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Güncelleme yaparken yanlışlıkla kablo çıktı sistemide silmiştim temiz kurulum olsun diye.. İnternetten videolar izledim adb fastboot ile telefonu düzeltebileceğimi gördüm.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Uygulamayı buldum ama hata verdi.
cihaz fastboot moduna giriyor mu

Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Sorunu yaşadım ve çözümünü biliyorum Genelde Rom değiştirmede yaşamıştım The system has been destroyed yani kısaca sistem silindi diyor bunun çözümü vbmeta.img flaşlamak en kolay şekilde nasıl yapabilcenizi söylim bu konudan
Hem vbmeta.img flaşlicaksınız hemde twrp yüklemiş olucaksınız sizin bişey yapmanıza gerek yok sadece programi pcye indirip kolayca kurulum yapmanız lazım adımlar basit şekilde gösteriyor zaten

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Cihaza global rom yükleyecekseniz öncelikle twrp flaşlamayı deneyin cihaz twrp moduna girerse fastboot moduna alıp mi flah ile rom yükleyin

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Allah razı olsun.. Telefoncu kuzenim var ona versem oda yapar lakin kendi hatamı kendim telafi etmek ayrıca öğrenmekde çok iyi olacak. Çok çok teşekkür ederim..

Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Allah razı olsun.. Telefoncu kuzenim var ona versem oda yapar lakin kendi hatamı kendim telafi etmek ayrıca öğrenmekde çok iyi olacak. Çok çok teşekkür ederim..
Sorununuz yardımcı olduysam ne mutlu bana hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaza global rom yükleyecekseniz öncelikle twrp flaşlamayı deneyin cihaz twrp moduna girerse fastboot moduna alıp mi flah ile rom yükleyin
Hocam global roma gerek yok fastboot modda vbmeta.img flaşlicak sonra cihaza twrp yükleyip istediği romu kurabilir sizin söylediğiniz de bir çözüm ama uzun bir çözüm

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Hocam yalnız uyarı sistemindeyken yani sistem yokken twrp yüklenebiliyormu onu attığınız paylaşımda nasıl yapacağımı anlayamadım

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam yalnız uyarı sistemindeyken yani sistem yokken twrp yüklenebiliyormu onu attığınız paylaşımda nasıl yapacağımı anlayamadım
cihazı fastboot moda alın ve komut dosyası ile twrp kurmayı deneyin

Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Uyarıda yükleyemezssiniz hocam cihazı fastboot moda alın linkini verdiğim konudaki programı çalıstırın zaten size ne yapıcağınızı söylüyor ve twrp yükleniyor evet

Oyla:
Üst Alt