mctopaloglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MCT
Cihazım
RedmiNote8Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.4.2 Stable (PGGMIXM)
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro (M1906G7G) (begonia)
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar,

Daha önce Redmi Note 7 kulllanıyordum ve inanılmaz memnundum. En çok memnun olduğum özelliği (hatta tek kullanma nedenim) çift taraflı çağrıları kaydetme (call recorder) özelliğinin kendi içerisindeki işletim sisteminde bulunmasıydı. Daha iyidir diye Redmi Note 8 Pro almak gibi bir hata yaptım. Bu sürümde/ROM'da Xiaomi'nin Google Dialer kullanması yüzünden çağrı kaydetme özelliği maalesef yok. Program/APK ( gibi) yükleyerek de bu özelliği kullanamıyorsunuz haliyle. İnterneti (forumları vb.) her yeri araştırdım. Tek ulaştığım bilgi kırıntısı endonezya ROM'u ile yapılabildiği şeklinde ( ) fakat nasıl yapılması gerektiği ile ilgili bir bilgi de paylaşılmamış. ile mümkün mü veya bunu bu telefonuma nasıl kurabilirim? Bunlardan bihaberim.

Kısa süre içinde bir yolunu bulamazsam Redmi Note 8 Pro'yu iade edip Redmi Note 7 ile yoluma devam edeceğim. Xiaomi'den böyle bir geri hamle beklemiyordum. Koca bir günümü bunun için harcadım. Ama bir şey bulamadım. Çağrı kaydetmeyi Redmi Note 8 Pro'da yapabilmenin bir yolu veya yapabilen var mı?

Not: İşin ilginci yabancı forumlarda herkes bu özelliğin kalkmasından şikayetçiyken bizimkilerden kimse rahatsız değil. Bu forumda da bu konuyla ilgili işime yarayacak bir konu bulamadım. Demek ki benden başka kullanan yok bu özelliği.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

hkaraca83

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Has
Cihazım
Mi 10t
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,

Daha önce Redmi Note 7 kulllanıyordum ve inanılmaz memnundum. En çok memnun olduğum özelliği (hatta tek kullanma nedenim) çift taraflı çağrıları kaydetme (call recorder) özelliğinin kendi içerisindeki işletim sisteminde bulunmasıydı. Daha iyidir diye Redmi Note 8 Pro almak gibi bir hata yaptım. Bu sürümde/ROM'da Xiaomi'nin Google Dialer kullanması yüzünden çağrı kaydetme özelliği maalesef yok. Program/APK ( gibi) yükleyerek de bu özelliği kullanamıyorsunuz haliyle. İnterneti (forumları vb.) her yeri araştırdım. Tek ulaştığım bilgi kırıntısı endonezya ROM'u ile yapılabildiği şeklinde ( ) fakat nasıl yapılması gerektiği ile ilgili bir bilgi de paylaşılmamış. ile mümkün mü veya bunu bu telefonuma nasıl kurabilirim? Bunlardan bihaberim.

Kısa süre içinde bir yolunu bulamazsam Redmi Note 8 Pro'yu iade edip Redmi Note 7 ile yoluma devam edeceğim. Xiaomi'den böyle bir geri hamle beklemiyordum. Koca bir günümü bunun için harcadım. Ama bir şey bulamadım. Çağrı kaydetmeyi Redmi Note 8 Pro'da yapabilmenin bir yolu veya yapabilen var mı?

Not: İşin ilginci yabancı forumlarda herkes bu özelliğin kalkmasından şikayetçiyken bizimkilerden kimse rahatsız değil. Bu forumda da bu konuyla ilgili işime yarayacak bir konu bulamadım. Demek ki benden başka kullanan yok bu özelliği.

Acr arama kayıt programının internet sitesinden APK indirip kurabilirsiniz mi 10 t ile test edilmiştir. Daha önce aldığım lisansıda görüyor. İsimler ve çift taraflı kayıtı kullanabiliyorsunuz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Acr arama kayıt programının internet sitesinden APK indirip kurabilirsiniz mi 10 t ile test edilmiştir. Daha önce aldığım lisansıda görüyor. İsimler ve çift taraflı kayıtı kullanabiliyorsunuz.

Oyla:

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Yalnız değilsiniz. Ben de sırf görüşme kaydetme özelliği sebebiyle Xiaomi kullanıyorum. Avrupa Birliği kişisel verilerin korunması kanunu gereği kişinin haberi olmadan görüşme kaydedilmesi yasak. Xiaomi bu yüzden kaldırdı yeni modellerden bu özelliği.

Oyla:

E_sancaktutan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Evren
Cihazım
Poco
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,

Aynen çok kötü olmuş. Eski sürümlerde var yenilerde yok. bende yeni poco aldım maalesef bundanda yok

Oyla:

mustafa fuat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
slm
arkadaslar elımde redmı note 8 var tr kayıtlı bunda telefon gorusme ses kaydı yapılabılıyormu
yapılabılınıyorsa nasıl ayarlıyoruz lutfen bır arkadasımız bana yardımcı olursa sevınırım

Oyla:

ayhanakfa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayhan
Cihazım
Redmi not7
Konular
1
Google arama kaydetme redmi not 8 proya geldi güzel bir uygulama olmuş Google telefon uygulamasının beta sürümünde mevcut

Oyla: Çözüm

RusherTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan Kaya
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
Oyla:

Hakaner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Ne yaptıysam olmadı ve olmayacak sanırım. Ben pes ettim ama umarım birileri çözüm bulabilir.

Oyla:

yucelgsm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yucel
Cihazım
mi4c
Konular
0
arkadaşlar ben yaptım hindistan rom u yüledim gayet stabil ama nfc özelliği gitti ona üzüldüm açıkçası ama kayıt daha önemli olduğu için şu anda böyle kullanmaya devam eedeceğim

Oyla:

VSaBaH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Note 7
Konular
1
Google arama kaydetme redmi not 8 proya geldi güzel bir uygulama olmuş Google telefon uygulamasının beta sürümünde mevcut
Yahu hoca yaptım demişsin detay vermemişsin. Yanılmayın insanları bende beta programına katıldım ama yok öyle bir özellik...

Oyla:

musaerdas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deneme
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Benim kullandığım Model ve ROM için Bootloader kilidi nasıl sorunsuz bir şekilde (Brick olmadan) açılır. Bunu adım adım gösteren bir site mevcut mu? Ana Başlık - Redmi Note 8 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu yeterli mi?

Garanti benim için önemli değil. Bu özelliği kullanmak çok daha önemli. Zaten bugüne kadar cep telefonunda garanti hiç kullanmadım. Kullanmamı gerektirecek bir durumla da karşılaşmadım. Karşılaşanı da görmedim. Bootloader'u açtıktan sonra MIUI 11 sürümünü kurabilecek miyim bir düzgün bir şekilde? Adım adım gösteren bir yönlendirme/kılavuz varsa paylaşır mısınız?
merhaba arakdaşlar bende bootloader yapayım derken cihazı kilitledim yanlışlıkla 100 lira verdim mıuı surumu 12.0.4.0 (QGGIDXM) kararlı - android surumu 10QP1A.190711.020 sürümünü yüklediler şuanda arama kaydı yapabiliyorum halen çözemeyen var ise bu sürümü yükleyince düzeliyor. inş birilerine yardımcı olabilmişimdir

Oyla:
Üst Alt