Yardım Redmi Note 8 Pro Yeniden Başlatıp Durma Sorunu

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
39
Hocam yeni konu açmak istemedim, kendiliğinden gelmiyor, yine aynı problemi yaşıyorum. Farklı bir rom ile denemek istiyorum. Deodex rom dan normal endonezya romuna geçiş yapmamda sıkıntı olur mu? Fastboot ile ve miui sürümü güncel olacak şekilde..

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Hocam yeni konu açmak istemedim, kendiliğinden gelmiyor, yine aynı problemi yaşıyorum. Farklı bir rom ile denemek istiyorum. Deodex rom dan normal endonezya romuna geçiş yapmamda sıkıntı olur mu? Fastboot ile ve miui sürümü güncel olacak şekilde..
Fastboot ile sorun olmaz.

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Telefonum Redmi Note 8 Pro ve bugün sadece tuş kilidini kapatıp masanın üstüne bıraktıktan sonra sürekli olaerak kendi kendini başlattığını gördüm açılmıyor asla yardımcı olur musunuz?
Tuş kilidini kapattıktan sonra böyle oldu ise nedeni şu:Güç düğmesi basılı durumda kalmış demektir.Onu da kendiniz çekip çıkaramazsınız maalesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Deodex romlar bildiğim kadarıyla MIUI 11 kullanıyor,yeni sürüm geldi mi bilmiyorum.Fastboot ile veya SPFlashTool ile yaparsanız hiç bir şekilde sıkıntı oluşmaz.Ancak şöyle bir olaydan bahsedeyim,Eğer Endonezya romunuz A10 ise geçebilirsiniz,recovery ile,Deodex romda A10 olmak şartıyla.

gurkan3407

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Centrion
Cihazım
RN8PRO
Konular
0
Aynı sorunu bende yaşamaktayım maalesef çözüm bulan var mıdır arkadaşlar. ses kısma ile fastboot giriyorum fakat 5 sn sonra kendini yeniden başlatıyor

gurkan3407

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Centrion
Cihazım
RN8PRO
Konular
0
Bence konuyu açan kişinin ve benim yaşadığım sorun tam olarak bu.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Üst Alt