Yardım Redmi Note 8 Pro Yeniden Başlatıp Durma Sorunu

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Olsa idi yazardık zaten
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu hele en basit olanı, telefon inşallah açılır da, açılmazsa başka işlemler daha da zor.

ilkanb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlkan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
2
Olsa idi yazardık zaten

Bu hele en basit olanı, telefon inşallah açılır da, açılmazsa başka işlemler daha da zor.
wipe dataya bastım şimdi ne yapmalıyım

ilkanb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlkan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
2
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
hocam ben de main menu açıldıktan çok kısa bi süre sonra yeniden başlatıyor ben videodaki kısımlara gelemiyorum

bir dakika içerisinde 7 8 defa kendini yeniden başlatıyor nadiren main menu ye atıyor beni

hocam bir de saat gece 2de kendini kapatmaya programlı acaba o saatte kapanıp ardından normal şekilde açılabilir mi?

Son düzenleme:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
main menu açıldıktan çok kısa bi süre sonra yeniden başlatıyor
Çok ilginc, normalde cihazda programla bağlı sorun varsa o menuda kalmalı. Cihazda donanımsal bir hasar varsa ola bilir.
Şarj hangi durumda? Bi de sanırım işlemi şarj zamanı yapmıyorsunuz?
Bi de bazı şahıslarda cihaz kendinden nasıl böyle olmuşsa tekrar kendinden normale dönmüş olmasını duydum, hiç bir şey yapmadan normale dönmüş. Uyku modu da aktif olmuşdu doğru hatırlıyorum sa.
Bir de power tuşunu uzun süre basılı tutun.
Sonra ses alma tuşuna uzun tutun. Belki tuşlarda nese bir problem var.
Kısa sürelik şarj edin, bilgisayara bağlayın, ordan dan şarj edin.
Bilgşsayarda aygıt yöneticisine bakın cihaz gözüküyormu, gözüküyorsa nasıl gözüküyor?( Her vaziyette bakın yeniden başlayan zaman, yeniden başlayan zaman kısa süreliğine kapalı olanda, recoveri modunda, fastboot modunda)

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
39
Daha demin aynı sorunu ben de yaşamaya başladım, en son telefonu kilitledim ve hop bootlop a düştü telefon, nedir bu? Uzun süre ses açmaya basıyorum herhangi bir tepki yok, fastboot moduna alabiliyorum ama fastboot kısmı 10 saniye gözüktükten sonra tekrardan boot edip duruyor. Ses açma tuşuna bastığım zaman bilgisayardan ses geliyor, bağlandığına dair fakat ekranda hiçbir hareket yok.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Daha demin aynı sorunu ben de yaşamaya başladım, en son telefonu kilitledim ve hop bootlop a düştü telefon, nedir bu? Uzun süre ses açmaya basıyorum herhangi bir tepki yok, fastboot moduna alabiliyorum ama fastboot kısmı 10 saniye gözüktükten sonra tekrardan boot edip duruyor. Ses açma tuşuna bastığım zaman bilgisayardan ses geliyor, bağlandığına dair fakat ekranda hiçbir hareket yok.
Güç tuşunun takılı olmadığından emin olabilir misiniz?

ilkanb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlkan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
2
Çok ilginc, normalde cihazda programla bağlı sorun varsa o menuda kalmalı. Cihazda donanımsal bir hasar varsa ola bilir.
Şarj hangi durumda? Bi de sanırım işlemi şarj zamanı yapmıyorsunuz?
Bi de bazı şahıslarda cihaz kendinden nasıl böyle olmuşsa tekrar kendinden normale dönmüş olmasını duydum, hiç bir şey yapmadan normale dönmüş. Uyku modu da aktif olmuşdu doğru hatırlıyorum sa.
Bir de power tuşunu uzun süre basılı tutun.
Sonra ses alma tuşuna uzun tutun. Belki tuşlarda nese bir problem var.
Kısa sürelik şarj edin, bilgisayara bağlayın, ordan dan şarj edin.
Bilgşsayarda aygıt yöneticisine bakın cihaz gözüküyormu, gözüküyorsa nasıl gözüküyor?( Her vaziyette bakın yeniden başlayan zaman, yeniden başlayan zaman kısa süreliğine kapalı olanda, recoveri modunda, fastboot modunda)
tuşlarda bi takılı kalma durumu olmadığına emin oldum ama bilgisayarım arızalı usb bağlantısını görmüyor farklı marka kullanan arkadaşlarıma da daha öncesinde olmuş şarjı bitince kendine gelmiş androidin bi sorunu dediler. Sorun olduktan sonra yarım saat kadar takılı bıraktım şarja ama biterse eğer yeniden açamaz kendisini diye çok etmedim. Kendi fikrime göre kendini kapattığı saatte kendine gelir ya da şarjı bitince bir de sabah alarmım var telefon o esnada da açılabilir. Yarın öğlene kadar düzelmez ise eğer servise götürücem garantisi var. Yardımınız için çok sağolun ama dediğim gibi ne yazık beni çok nadir main menuye atıyor ve hemen gidiyo verileri bile silemediğimi anladım videoyu görünce. Belki kendiliğinden kendine gelir .

Üst Alt