Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72

draqkin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Dr.
Konular
5
İki şey sormak istiyorum ben buradaki adımlarla endonezya romu kurdum ama miflash en kurulumun en sonunda bir hata verdi ama buna rağmen telefon edonezya olarak açıldı ve sıkıntı yaşamadım. Buna rağmen nfc ile ilgili şöyle bir sıkıntım var. Ben daha önceki telefonumda (Huawei mate 10) Nfc emulator pro (root) isimli bir program kullanıyordum nfc kart emulasyonu için. Şu andaki endonezya romlu note 8 pro da ne yaptıysam emule edemedim nfc li kartımı. Her yolu denedim ama nafile. Herhangi bir arıza yada hata vermedi ama emule etmiyor bir şekilde. Acaba bu kurulum sırasında aldığım hata ile ilgili veya romun kendisi ile alakalı olabilir mi?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
İki şey sormak istiyorum ben buradaki adımlarla endonezya romu kurdum ama miflash en kurulumun en sonunda bir hata verdi ama buna rağmen telefon edonezya olarak açıldı ve sıkıntı yaşamadım. Buna rağmen nfc ile ilgili şöyle bir sıkıntım var. Ben daha önceki telefonumda (Huawei mate 10) Nfc emulator pro (root) isimli bir program kullanıyordum nfc kart emulasyonu için. Şu andaki endonezya romlu note 8 pro da ne yaptıysam emule edemedim nfc li kartımı. Her yolu denedim ama nafile. Herhangi bir arıza yada hata vermedi ama emule etmiyor bir şekilde. Acaba bu kurulum sırasında aldığım hata ile ilgili veya romun kendisi ile alakalı olabilir mi?
Hocam root isteyen bir program ise rootlamalisiniz telefonu. Program hakkında bi bilgim yok :(

barisdogaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
baris
Cihazım
note 5
Konular
8
bu roma android 10 ne zaman gelir bilgisi olan var mı ? ve rusya rom ile farkları nelerdir ?

S

Silinen üye 107783

Guest
Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında oturup da bu Romu kurma konusunda yardımcı olabilecek olan var mıdır? Hiç tecrübeli değilim hatalı bir işlem yapmamak adına Bayrampaşa çevresinde yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında oturup da bu Romu kurma konusunda yardımcı olabilecek olan var mıdır? Hiç tecrübeli değilim hatalı bir işlem yapmamak adına Bayrampaşa çevresinde yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim
Hocam adım adım milim milim anlattım. İnanin yaparsınız :)

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam bl kilidi açık. Twrp yada magisk yüklü değil.

Söylediğiniz gibi sırasıyla driverları yüklüyorum.

Sonrasında mi flashla Endonezya romu yüklüyorum. Bu kadar? Doğru mudur?
Bootloader açık olması yeterlidir. Twrp ya da magisk e gerek yok.
Bu kadar hocam. İnanin biz yaptık sizde yaparsınız ( Parti sloganı gibi oldu)

Üst Alt