Yardım Redmi Note 8 Pro Root Sorunu

Hoppalax35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür kaya
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
2
Arkadaşlar merhaba rehberdeki anlatımı aynen uyguladım twrp sorunsuz kuruldu yalnız cihazı root yaptığımda systemreboot dediğimde kapanıp tekrar twrp ye giriyor normal açılmıyor telefon twrp den unroot yaptığımda normal şekilde açabiliyorum magisk in 20.2 versiyonu ilede denedim sonuç aynı global kararlı sürüm yüklü cihazımda miui 11.0.2 magiski kurmanın bir yolu yokmu şuan için yoksa boşunamı çabalıyorum bir fikir verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Arkadaşlar merhaba rehberdeki anlatımı aynen uyguladım twrp sorunsuz kuruldu yalnız cihazı root yaptığımda systemreboot dediğimde kapanıp tekrar twrp ye giriyor normal açılmıyor telefon twrp den unroot yaptığımda normal şekilde açabiliyorum magisk in 20.2 versiyonu ilede denedim sonuç aynı global kararlı sürüm yüklü cihazımda miui 11.0.2 magiski kurmanın bir yolu yokmu şuan için yoksa boşunamı çabalıyorum bir fikir verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
Hocam farklı versiyon magisk deneyin.
linki bırakayım denemekte fayda var. Ben 4 cihazımda da bu sürümü kullanıyorum

Oyla:

Hoppalax35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür kaya
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
2
Hocam farklı versiyon magisk deneyin.
linki bırakayım denemekte fayda var. Ben 4 cihazımda da bu sürümü kullanıyorum
Maalesef hocam 19.3 , 19.4 , 20.2 versiyonlarını denedim netice aynı

Oyla:

Hoppalax35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür kaya
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
2
20.3 denediniz mi hocam
şimdi denedim üstad maalesef aynı durum. Birtek bendemi durum böyle yoksa genel bir durum mu anlayamadım aynı sürüm yüklü bazı arkadaşlar yapabildiğini bildirmiş forumda

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
şimdi denedim üstad maalesef aynı durum. Birtek bendemi durum böyle yoksa genel bir durum mu anlayamadım aynı sürüm yüklü bazı arkadaşlar yapabildiğini bildirmiş forumda
Geçen hafta buna benzer bir durum ben yaşadım hocam. normalde twrpyi kurdum root yapıp magisk de kuruldu. magiski güncellledim iki gün sonra baktım telefondan kendiliğinden magisk gitmiş. tekrar twrp girip mounuttan system kısmını tıkladım. sonra advanced kısmından unroot dedim ve anlatımdaki gibi tekrar adımları uyguladım düzeldi bi deneyin isterseniz hocam.

Oyla:

adem58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
adem
Cihazım
xiaomi mi A1
Konular
0
İinkdeki dosyaları kullan en son Disable_Dm-Verity ve magisk 19.3 flashla reboot system yapmadan format data yes ile çık tekrar kurulum yap geliştirici oem kişit açma ve usb hata ayıklamayı aktif yap magisk gelicek ekrana. Güncellemeden kullan magiski

Oyla:

Gökhan9292

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sgsgsg
Cihazım
Note 8 pro
Konular
4
note 8 pro 11.0.6 güncelleme yaptı cihazım burdaki magisk 20.3 kursam olurmu

Oyla:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Salam. Telefonun çin versiyonu olub olmadığını söylesez yardımcı ola bilirim.

Oyla:
Üst Alt