Ana Başlık Redmi Note 8 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu [OFFICIAL GLOBAL STOCK ROM]

recep_ocal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raco
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Selamlar üstadım ben son aşamaya kadar işlemleri yaptım fakat telefon yeniden başladığında reboot, wipe data, connect with miassistant seçeneği olan siyah zemine beyaz yazı ile ve en altta this miui version can't be installed on this device yazıyor. oysaki yükleme başarılı demişti. Şimdi fastboot modda yeniden yükleyim diyorum 0x80004005 hatası veriyor. Lütfen yardım edebilirmisiniz?

byercanx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Arkadaşlar yeni Redmi Note 8 Pro aldım Global rom var içinde ama bu Google dialer ve Mesajlar uygulamasından nasıl kurtulabilirim, Endonezya romunun Recovery versiyonunu direk burdan indirip Global versiyon rom üzerinden kurabilirmiyim, Root gerektirmeden. Çünkü Root yapmak istemiyorum ve bu işlemleri yapabilecek bir pc'im yok

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Arkadaşlar yeni Redmi Note 8 Pro aldım Global rom var içinde ama bu Google dialer ve Mesajlar uygulamasından nasıl kurtulabilirim, Endonezya romunun Recovery versiyonunu direk burdan indirip Global versiyon rom üzerinden kurabilirmiyim, Root gerektirmeden. Çünkü Root yapmak istemiyorum ve bu işlemleri yapabilecek bir pc'im yok
Bu konuda anlattığım şekilde yapabilirsiniz hocam. Konudaki rom endenozya rom.

byercanx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Dediğim gibi hocam elimde bir PC yok ben sadece Endonezya Recovery versiyon indirip telefon içinden flashlama kadar ileri gidebilirim, bu method ile yapsam bir sorun olurmu ve daha önemlisi dediğim method ile olabilirmi başlıkta bu method önerilmiş yanlış birşeyler yapmamak için soruyorum teşekkürler

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Dediğim gibi hocam elimde bir PC yok ben sadece Endonezya Recovery versiyon indirip telefon içinden flashlama kadar ileri gidebilirim, bu method ile yapsam bir sorun olurmu ve daha önemlisi dediğim method ile olabilirmi başlıkta bu method önerilmiş yanlış birşeyler yapmamak için soruyorum teşekkürler
Hocam o şekilde indirip denediginizde büyük ihtimalle paket hatası verebilir.

byercanx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Hocam o şekilde indirip denediginizde büyük ihtimalle paket hatası verebilir.
Humm deneyen birinden haber beklemek daha mantıklı biraz beklemeye geçicem, çünkü evimde bir PC yok ve riskli hareketler telefonsuz kalmak istemiyorum işin doğrusu çok sağol bu arada

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Humm deneyen birinden haber beklemek daha mantıklı biraz beklemeye geçicem, çünkü evimde bir PC yok ve riskli hareketler telefonsuz kalmak istemiyorum işin doğrusu çok sağol bu arada
Rica ederim hocam. Pc başında hallederseniz sizin için daha iyi olur. Yedekleme yi de pc ye aktarırsiniz

byercanx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Rica ederim hocam. Pc başında hallederseniz sizin için daha iyi olur. Yedekleme yi de pc ye aktarırsiniz
İnan cihaz bomboş tamamen cloud kullanıyorum cihazı ilk hedefim klasik MIUI Rehber ve Mesajlar, ben uzun zamandır mi cihaz almamıştım önceden kullandığım cihaz Nexus 5 hammerhead'dı o cihazda herşey normaldi Klasik arayüzdü ben bu Redmiyi alırken dikkat etmedim doğrusu GLOBAL rom olaylarını bilmiyordum, Google bağlılığını cihazın bu kadar

erciyes79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sevket
Cihazım
RedmNote 8 pro
Konular
0
Benim telfon redmi m 1906 g7e
Mui global 11.0.6.0 kararli pgmixm 6gb ram 64 gb rom. Kullaniyorum arama, mesajlar uygulamalarini begenmiyorum. Ayrica ses kaydi da yok o yuzden bunlarin oldugu endonezya romunu yuklemek istiyorum. Ama telefonum yutdisi ve emei cakilmis sekilde. Bu rom degistirme islemini yapabilir miyim? Emei silinmesi olur mu? Simdiden tesekkurler

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Benim telfon redmi m 1906 g7e
Mui global 11.0.6.0 kararli pgmixm 6gb ram 64 gb rom. Kullaniyorum arama, mesajlar uygulamalarini begenmiyorum. Ayrica ses kaydi da yok o yuzden bunlarin oldugu endonezya romunu yuklemek istiyorum. Ama telefonum yutdisi ve emei cakilmis sekilde. Bu rom degistirme islemini yapabilir miyim? Emei silinmesi olur mu? Simdiden tesekkurler
Bootloader kilidi açık mı hocam

Üst Alt