Rom Redmi Note 8 Pro - Pixel Experience [Android 10 AOSP]•[OFFİCİAL]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Ben henüz bootloader kilidini açmadım ve bu cihazda biraz acemiyim ilk defa mtk işlemcili bir cihaz kullanıyorum daha öncelerde samsungta lgde falan bu işlemleri çokça yaptım ama brick olduğunda falan çok rahat bir şekilde kurtarıyordum hard brick oluyordu stock rom'u falan odinle modinle hallediyorduk brickten kurtuluyordu. Bu telefonda brick olduğu zaman sanırım yetkili mi ne bir şey istiyormuş açıkçası korkuyorum bu sebepten ötürü BL kilidini açtığımda sizden yardım istesem yardımcı olabilir misiniz peki?
Siz konu açar iseniz yetkili hesap hariç her konuda yardımcı olmaya çalışırım.
TWRP+root hatasız yukleriz telefona

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Siz konu açar iseniz yetkili hesap hariç her konuda yardımcı olmaya çalışırım.
TWRP+root hatasız yukleriz telefona
Teşekkürler hocam birşey sormak istiyorum bu bootloader işlemini erase yani silme yapmadan yapamıyor muyuz ya? İlla silmemiz mi gerekli.
Bilgisayarıma yedekleyeceğim telefonu fakat, harddiskim gg yedek harddiskim bozuldu ve diğer harddiskimde epey dolu nerden baksanız telefonda 30 40 gb verim var :(

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Teşekkürler hocam birşey sormak istiyorum bu bootloader işlemini erase yani silme yapmadan yapamıyor muyuz ya? İlla silmemiz mi gerekli.
Bilgisayarıma yedekleyeceğim telefonu fakat, harddiskim gg yedek harddiskim bozuldu ve diğer harddiskimde epey dolu nerden baksanız telefonda 30 40 gb verim var :(
Maalesef

blueshepherd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YAHYA
Cihazım
s4
Konular
1
Denemek istiyorum ama brickten epey dilim yanmış durumda. Bir ara brick önleme rehberi falan vardı ne oldu ona?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
sabit konu hocam burada

Yalnız bu android 9 için onu da göz önüne alın blueshepherd hocam

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Denemek istiyorum ama brickten epey dilim yanmış durumda. Bir ara brick önleme rehberi falan vardı ne oldu ona?
Bu rom u bende denemek istiyorum sırf şu rom için bl kilidini açacağım fakat, hard brick olur diye tırsıyorum biraz yoksa gerçekten mükemmel bir rom çalışmayan yerleri benim kullanmadığım yerler zaten saf android oluşu ayrı bi güzel ne yapacağımı şaşırdım..

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bu rom u bende denemek istiyorum sırf şu rom için bl kilidini açacağım fakat, hard brick olur diye tırsıyorum biraz yoksa gerçekten mükemmel bir rom çalışmayan yerleri benim kullanmadığım yerler zaten saf android oluşu ayrı bi güzel ne yapacağımı şaşırdım..
Yakında android 10 için brick önlemi çıkacak beklerseniz ve o yöntem çıkarsa cihazınız hard brick olmaz artık

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Yakında android 10 için brick önlemi çıkacak beklerseniz ve o yöntem çıkarsa cihazınız hard brick olmaz artık
Sabırsızlıkla bekliyorum hocam özellikle de sizden bayağı yardım alacağım gibi şimdiden kusura bakmayın bundan ötürü :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt