Soru Redmi note 8 pro performans rom'u

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Merhaba imei kaydım 50 gün sonra bitiyor şuan kayıtsız olduğu için cihazıma custom rom atmak istiyorum en iyi performans veren rom hangisidir oyun oynuyorum görüşlerinizi bekliyorum değerli hocalarım.

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Bu cihaz için ilk çıktığı zaman doğrudur rom vs sorunluydu çünkü işlemci bilinen bir işlemci degildi ki buda her cihaz icin gecerli. Snapdragonlu 9 pro icin bile twrp portlayamadilar. Şuan bir sürü kaynak var neyin nasil yapilacagina dair. Yani yanlis dosya flashlamadiktan sonra veya fastboot ile kilidi kapatmadiginiz surece bu cihazi zor brick edersiniz.

Oyla:

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Bu cihaz için ilk çıktığı zaman doğrudur rom vs sorunluydu çünkü işlemci bilinen bir işlemci degildi ki buda her cihaz icin gecerli. Snapdragonlu 9 pro icin bile twrp portlayamadilar. Şuan bir sürü kaynak var neyin nasil yapilacagina dair. Yani yanlis dosya flashlamadiktan sonra veya fastboot ile kilidi kapatmadiginiz surece bu cihazi zor brick edersiniz.
Bl kilidi açık hocam şimdiye dek samsung,generel mobile yazılım,root vesaire attim bilgim var ama mtk işlemcili olduğu için herkes böyle tepki veriyor redmi note 7 kullanıyordum haftada bir yazılım değiştiriyordum

Oyla:

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Bl kilidi açık hocam şimdiye dek samsung,generel mobile yazılım,root vesaire attim bilgim var ama mtk işlemcili olduğu için herkes böyle tepki veriyor redmi note 7 kullanıyordum haftada bir yazılım değiştiriyordum
Bende bir sürü rom değiştirdim 8 pro da. Bir sorun yaşamadım ki niye yaşatsın, cihaz canı sıkılınca brick olmuyor bilmeden iş yapinca oluyor.

Oyla:

kerim2133

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
2
hocam hangi romu kullanıyorsunuz şu an bende aynı arayıştayım

Oyla:

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
hocam hangi romu kullanıyorsunuz şu an bende aynı arayıştayım
hocam şuan miu 12 greeshen repack kullanıyorum aosp tabanlı romlarda oyun oynanıyordu ama sıkıntı oluyordu ondan tekrar miu tabanlıya geçtim bi bakın derim benim hoşuma gitti normal kullanımda 6.30 -7 saat ekran süreside veriyor ek olarak performans modu var

Oyla:

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
hocam şuan miu 12 greeshen repack kullanıyorum aosp tabanlı romlarda oyun oynanıyordu ama sıkıntı oluyordu ondan tekrar miu tabanlıya geçtim bi bakın derim benim hoşuma gitti normal kullanımda 6.30 -7 saat ekran süreside veriyor ek olarak performans modu var
Ne gibi bir sıkıntı aksine corvusos oyun için en ideal romdur kendileri bizim cihaz için performans modu corvusda da var ve size şöyle bir bilgi sağlayayım özelleştirme ve pil süresi çok daha iyi yani standart mıuıa göre

Oyla:

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Ne gibi bir sıkıntı aksine corvusos oyun için en ideal romdur kendileri bizim cihaz için performans modu corvusda da var ve size şöyle bir bilgi sağlayayım özelleştirme ve pil süresi çok daha iyi yani standart mıuıa göre
oyun tarafında sıkıntı yok 60 fps en iyi şekilde verebiliyordu ama pil tarafında değişsen birşey bulamadım genel kullanım olarakta miu göre eksikliğini hissediyor yeni kullanan birine göre özelleştirme tarafında bi pixel experince plus gibi değil batarya stilini değiştirmeyi bulamadım büyük ihtimal yoktu yada o kadar aramama rağmen ben bulamadım

Oyla:

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
oyun tarafında sıkıntı yok 60 fps en iyi şekilde verebiliyordu ama pil tarafında değişsen birşey bulamadım genel kullanım olarakta miu göre eksikliğini hissediyor yeni kullanan birine göre özelleştirme tarafında bi pixel experince plus gibi değil batarya stilini değiştirmeyi bulamadım büyük ihtimal yoktu yada o kadar aramama rağmen ben bulamadım
zenxos crdroid evo bliss bu romlar oyun konusunda sıkıntı çıkarmadı sadece ki corvusda void kernel tarafında sıkıntı yaşadım evet aşırı göze hitap etmiyor ama 8-10 saat ekran süresi yerine 14-15 saat ekran süresi ve daha stabil bir romu yeğlerim talep meselesi aslında

Oyla:
Üst Alt