Soru Redmi note 8 pro performans rom'u

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Merhaba imei kaydım 50 gün sonra bitiyor şuan kayıtsız olduğu için cihazıma custom rom atmak istiyorum en iyi performans veren rom hangisidir oyun oynuyorum görüşlerinizi bekliyorum değerli hocalarım.

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocam tecrübeniz yok ise bu işlere girişmeyin sonu çok kötü olur tamir masrafı çok olur eğer telefonu kilitlerseniz çin romundan başka birşey atılmayacağını çin romunda kalıyor cihaz ancak orjinal yedekler ile geri dönebiliyormuş hocam ama o yedekleri biz alamıyoruz yani anlıyacağınız rn8p rom root işlerinde sıkıntılı bir cihaz olabiliyor ama benim tecrübem var diyorsanız siz bilirsiniz hocam benden söylemesi ama karışamam hocam telefon sizin

Oyla:

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Hocam tecrübeniz yok ise bu işlere girişmeyin sonu çok kötü olur tamir masrafı çok olur eğer telefonu kilitlerseniz çin romundan başka birşey atılmayacağını çin romunda kalıyor cihaz ancak orjinal yedekler ile geri dönebiliyormuş hocam ama o yedekleri biz alamıyoruz yani anlıyacağınız rn8p rom root işlerinde sıkıntılı bir cihaz olabiliyor ama benim tecrübem var diyorsanız siz bilirsiniz hocam benden söylemesi ama karışamam hocam telefon sizin
Hocam cihazin bl kilidi açık hindistan romu vardı global miu12 geçtim ama tam performans vermiyor telefon gibi geldi o yüzden farklı bir roma geçmek istiyorum öneriniz varmıdır ?

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam cihazin bl kilidi açık hindistan romu vardı global miu12 geçtim ama tam performans vermiyor telefon gibi geldi o yüzden farklı bir roma geçmek istiyorum öneriniz varmıdır ?
Custom rom kurabilirsiniz. Bu romlar aosp tabanlı olur. MIUI tabanlı romlarin hemen hemen hepsi aynı performansı verir. Custom romlar kurulurken cihaza ekstradan brick önlemi kurulur. Bu sayede telefonunuz brick olsa bile kurtarılabilir. Detaylı bilgiye aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz. Performans romu olarak da corvusos öneririm

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocam endonezya romu iyi diyorlar ama muhammed540 hocam iyi diyordu bi aralar xiaominin kendi arama ve mesaj programı varmış

Oyla:

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Custom rom kurabilirsiniz. Bu romlar aosp tabanlı olur. MIUI tabanlı romlarin hemen hemen hepsi aynı performansı verir. Custom romlar kurulurken cihaza ekstradan brick önlemi kurulur. Bu sayede telefonunuz brick olsa bile kurtarılabilir. Detaylı bilgiye aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz. Performans romu olarak da corvusos öneririm
Teşekkür ederim hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam endonezya romu iyi diyorlar ama muhammed540 hocam iyi diyordu bi aralar xiaominin kendi arama ve mesaj programı varmış
Teşekkür ederim hocam

Oyla:

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
hocam corvusos yükledim ama sürekli google servisleri durdu diyor gapps mi yüklemem gerekiyor

Oyla:
Üst Alt