Yardım Redmi note 8 pro performans düşüşü

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Merhaba değerli forum üyeleri redmi note 8 pro cihazım performansı olarak çok kötü bu ara greeshan rom kullanıyorum oyunlarda çok kötü fps düşüyor bunun bir çaresi rom olarak veya kernel yokmudur telefon resmen ölü gibi

kocmahmud

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmud
Cihazım
REDMİ NOTE8 PRO
Konular
1
Bende greeshan kullanıyordum ufak bir süre sonra game turbo sıkıntılı çalışmaya başladı codM den atmaya ve Tel baya ısınmaya başladı

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
custom aosp kurabilirsiniz

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Hocam kurdum da cihaz brick oldu yeni kurulum yöntemi mi çıktı anlamadım A11 rom kuruyordum
MTK işlemcili cihazlar brick olabiliyor, yöntemi çıktı da dosyası çıktı mı tam bilmiyorum. Ücretli onarımlar kısmından destek alabilirsiniz.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
MTK işlemcili cihazlar brick olabiliyor, yöntemi çıktı da dosyası çıktı mı tam bilmiyorum. Ücretli onarımlar kısmından destek alabilirsiniz.
Note 8 pro bölümünde dosyası mevcuttur

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba değerli forum üyeleri redmi note 8 pro cihazım performansı olarak çok kötü bu ara greeshan rom kullanıyorum oyunlarda çok kötü fps düşüyor bunun bir çaresi rom olarak veya kernel yokmudur telefon resmen ölü gibi

Greeshan rom, ram kullanımı konusunda başarısız. Sebebi çok fazla denemeye tabi tutulmaması ile alakalı olmalı. O yüzden bu cihazın hakkı aosp romlar ve miui istiyorsanız stok çin beta. Uğraşamam derseniz global rom.

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Greeshan rom, ram kullanımı konusunda başarısız. Sebebi çok fazla denemeye tabi tutulmaması ile alakalı olmalı. O yüzden bu cihazın hakkı aosp romlar ve miui istiyorsanız stok çin beta. Uğraşamam derseniz global rom.
Hocam şöyle de bir gerçek var düşük donanımda miui çok can sıkıyor işlemci üst seviye olmadımı can sıkıyor uğraşmıyorum daha romla greeshan kurdum onunla idare ediyorum.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam şöyle de bir gerçek var düşük donanımda miui çok can sıkıyor işlemci üst seviye olmadımı can sıkıyor uğraşmıyorum daha romla greeshan kurdum onunla idare ediyorum.

Hocam, rn8pro güçsüz bir cihaz değil. Şuan Global stabil sürümdeyim, aldığım performans gayet yeterli. Siz bir de Rn8 kullanın. Farkı ozaman daha iyi anlıyorsunuz

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocam, rn8pro güçsüz bir cihaz değil. Şuan Global stabil sürümdeyim, aldığım performans gayet yeterli. Siz bir de Rn8 kullanın. Farkı ozaman daha iyi anlıyorsunuz

Aynen öyle hocam, katılıyorum sizlere. Gayet güçlü ve yeterli bir cihaz, ben farkı 9pro ile 8pro arasındaki fortnite performansında net görmüştüm mesela.

Üst Alt