Rom Redmi Note 8 Pro - [Non-Cfw] Android 11 CorvusOS V16.0 Alpha Centauri | OFFICIAL - 19.05.2021

Gratex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lütfi Can
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Merhabalar portre modunda cant not camera hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim? Başka bir sorun yaşamadım şuana kadar.

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Anxcamerada portre modu çalışmaz

Gratex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lütfi Can
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Yani reis kurabileceğim başka bir kamera modu varsa atar mısın bu CFW ile uyumlu?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Yani reis kurabileceğim başka bir kamera modu varsa atar mısın bu CFW ile uyumlu?

Trcam için portre modu çalışıyor. Tabi bunu cihaza entegre etmek biraz sorun. Olurda ek paket olarak bulabilirsem buraya koyarım. Diğer türlü bazı geliştiriciler roma entegre ederek yayımlıyorlar.

Gratex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lütfi Can
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Trcam için portre modu çalışıyor. Tabi bunu cihaza entegre etmek biraz sorun. Olurda ek paket olarak bulabilirsem buraya koyarım. Diğer türlü bazı geliştiriciler roma entegre ederek yayımlıyorlar.
Anlatımınız gayet güzeldi ilk defa Xiomi telefona yazılım attım sorunsuz şekilde kurdum teşekkürler. En kısa sürede yeni rom önerinizi ve portre modu çalışan bir kamera öneriniz bekliyorum sizi takipteyim. Pubg'de bir tık daha iyi oynatmaya başladı. Orjinal ROM'dan daha stabil olduğunu düşünüyorum ayrıca kendi kendine şarjı biterdi geceleri o sorunda düzeldi.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Anlatımınız gayet güzeldi ilk defa Xiomi telefona yazılım attım sorunsuz şekilde kurdum teşekkürler. En kısa sürede yeni rom önerinizi ve portre modu çalışan bir kamera öneriniz bekliyorum sizi takipteyim. Pubg'de bir tık daha iyi oynatmaya başladı. Orjinal ROM'dan daha stabil olduğunu düşünüyorum ayrıca kendi kendine şarjı biterdi geceleri o sorunda düzeldi.

Rica ederim hocam. Cihazımıza rom çok ama ben kullanışlı ve son kullanıcıya hitap eden romları paylaşmak istiyorum. Yeni romlarda görüşmek üzere.

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Yahu arkadaşlar bu romu bir kez denedim ama oyunlarda bildirim gelince FPS drop oluyordu başka yaşayan var mı bu sorunu

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Yahu arkadaşlar bu romu bir kez denedim ama oyunlarda bildirim gelince FPS drop oluyordu başka yaşayan var mı bu sorunu
Sakura kullanıyorum. bende oyun modu var acarsam bildirimler ekrana düşmüyor , corvusta kesin vardır.

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Sakura kullanıyorum. bende oyun modu var acarsam bildirimler ekrana düşmüyor , corvusta kesin vardır.
Hocam çoğu romda var da o özellik o özellik kapalı iken FPS düşmemesi gerekir yani keza crdroid zenx gibi romlarda düşmüyor

Üst Alt