Uygulama Redmi Note 8 Pro Mıuı için Telefon arama ve Mesaj uygulaması

almanejder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note8
Konular
3
3.1. biseyler tam hatırlamıyorum
Senin şu cevabın bile enteresan.Twrp moduna alırsın.üst tarafta yazar sürümü.Dediğim gibi olmama imkanı yok.Ben hem global hem Eu romlarda denedim hiçbir sorun yok.Çok güzel çalışıyor.Twrp sürümü farklı olursa belki ondan olmayabilir diye aklıma geldi sordum.Rom sürümünü,twrp sürümünü ,indirip yüklüyeceğin dosyanın sürümünü kontrol et.Yapılacak başka birşey yok.Sorun bir yerlerde hata yapıyorsun bence.Çünkü bu telefonda ufak bir hata yapıp twrp yüklüyecem,root yapacam derken telefon kilitleniyor.

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Senin şu cevabın bile enteresan.Twrp moduna alırsın.üst tarafta yazar sürümü.Dediğim gibi olmama imkanı yok.Ben hem global hem Eu romlarda denedim hiçbir sorun yok.Çok güzel çalışıyor.Twrp sürümü farklı olursa belki ondan olmayabilir diye aklıma geldi sordum.Rom sürümünü,twrp sürümünü ,indirip yüklüyeceğin dosyanın sürümünü kontrol et.Yapılacak başka birşey yok.Sorun bir yerlerde hata yapıyorsun bence.Çünkü bu telefonda ufak bir hata yapıp twrp yüklüyecem,root yapacam derken telefon kilitleniyor.
MIUI sürüm 11.0.2
Twrp 3.1.1 ve dediğin adımları sırasıyla yaptım ama başarısız oldu twrp yüklü msgisk yüklü bl kilidi açık sorun nerde bende anlamadım

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
kardeş eline emeğine sağlık. önce unlock için taktım ve anında kilit açıldı. sonrasında verdiğin linkte ki videoya göre harfien yaptım ve cihaz hem twrp hem root lu oldu. ardından yine verdiğin linkte ki dialer 11 versiyonunu mounta girip systeme tik koyup flasladım ve açıldığında tam istediğim gibiydi. yuppi artık miui arama ve mesaj uygulaması... ayrıca diğer uygulamalarda herhangi bir sorun olup olmadığını yükleme yaptıktan sonra tekrar paylaşım yapacağım ( bankalar, nfc ile temassız ödeme vs...

Patch from Xakep1993
Miui Dialer and Sms for Miui 11 RU firmwares

Throw this patch into memory, go into recovery, click mount - system.
Go back.
Click install - select the archive.
After installation, click wipe cache and dalvick. Reboot

11.0.2 global sürüm var ben de üstteki gibi yüklesem olur mu? anladığım kadarıyla burada telefon hafızasına yükle diyor sonra mounttan system'a tik atıyoruz sonra install kısmından dosyayı flashlıyoruz. ardından wipe cache and dalvick yaptıktan sonra yeniden başlatıyoruz. doğru mu Hocam?

Son düzenleme:

almanejder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note8
Konular
3

Patch from Xakep1993
Miui Dialer and Sms for Miui 11 RU firmwares

Throw this patch into memory, go into recovery, click mount - system.
Go back.
Click install - select the archive.
After installation, click wipe cache and dalvick. Reboot

11.0.2 global sürüm var ben de üstteki gibi yüklesem olur mu? anladığım kadarıyla burada telefon hafızasına yükle diyor sonra mounttan system'a tik atıyoruz sonra install kısmından dosyayı falashlıyoruz. ardından wipe cache and dalvick yaptıktan sonra yeniden başlatıyoruz. doğru mu Hocam?
Aynen öyle kardeş.

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
3 günlük kullanım sonucu artı ve eksileri paylaşmak istiyorum
artıları --> batarya daha iyi performans sergiledi, miui dialer ve mesaj uygulaması stabil
eksileri --> nfc çalışmıyor, ses bir tık daha azaldı, temiz kuruluma rağmen magisk manager her açılıştı hata veriyor tamam deyip geçiyorum ve sorun kalmıyor, kullandığım damperli 3d ekran koruyucudan olabilir görüşme sırasında arada sırada ekranı kapatıyor fakat açmıyor.

şimdilik kısa kullanım deneyimim bu şekilde

almanejder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note8
Konular
3
3 günlük kullanım sonucu artı ve eksileri paylaşmak istiyorum
artıları --> batarya daha iyi performans sergiledi, miui dialer ve mesaj uygulaması stabil
eksileri --> nfc çalışmıyor, ses bir tık daha azaldı, temiz kuruluma rağmen magisk manager her açılıştı hata veriyor tamam deyip geçiyorum ve sorun kalmıyor, kullandığım damperli 3d ekran koruyucudan olabilir görüşme sırasında arada sırada ekranı kapatıyor fakat açmıyor.

şimdilik kısa kullanım deneyimim bu şekilde
Arkadaşım yanlış yere mesaj attın galiba.Bu bahsettiklerinle sanki yeni yüklenen Romdan bahsediyorsun.Burdaki yüklenecek olan arama ve mesaj apksıdır.Bataryayla,Nfc,ses,magisk ve başka ne olursa olsun hiç bir alakası olmaz.

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
yeni rom yüklemedim. 14 nolu mesajımın devamıdır. telefon aldığım gibi boot kilidi açıldı ve root - twrp yüklendi başkaca bir şey yapılmadı. ben sürekli nfc ile ödeme yapıyorum. aldığım hata root ve twrp yüklemesinden sonra ortaya çıktı. telefonumda rom filan yok. sadece konu sahibi olan sizin dedikleriniz yapıldı. hatta 14 numaralı mesajımda teşekkür etmiştim. 14 ncü mesajı okuman uygun olur

almanejder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note8
Konular
3
yeni rom yüklemedim. 14 nolu mesajımın devamıdır. telefon aldığım gibi boot kilidi açıldı ve root - twrp yüklendi başkaca bir şey yapılmadı. ben sürekli nfc ile ödeme yapıyorum. aldığım hata root ve twrp yüklemesinden sonra ortaya çıktı. telefonumda rom filan yok. sadece konu sahibi olan sizin dedikleriniz yapıldı. hatta 14 numaralı mesajımda teşekkür etmiştim. 14 ncü mesajı okuman uygun olur
Biliyorum teşekkürler arkadaşım.Bende Yüklediğin MIUI Dialer ve Sms Contacts dosyasının bahsettiğin hatalarla hiçbir ilişkisi olamaz demek istedim.Yanlış anlaşılma olmuş.İnan kendi telefonumda hiç hata almadım daha.13 nolu mesajımdaki gibi twrp ve root yaptım,mıuı arama ve mesajıda hallettim.Magisk root,Titanium Backup,Termux ve Nfc veya hiçbir sistemsel hata almadım.Herşey iyi şimdilik.

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Biliyorum teşekkürler arkadaşım.Bende Yüklediğin MIUI Dialer ve Sms Contacts dosyasının bahsettiğin hatalarla hiçbir ilişkisi olamaz demek istedim.Yanlış anlaşılma olmuş.İnan kendi telefonumda hiç hata almadım daha.13 nolu mesajımdaki gibi twrp ve root yaptım,mıuı arama ve mesajıda hallettim.Magisk root,Titanium Backup,Termux ve Nfc veya hiçbir sistemsel hata almadım.Herşey iyi şimdilik.

nfc ile hiç ödeme yapma imkanınız oldu mu? ben de olmuyor eğer sizde olursa işlemi tekrar yapayım

Üst Alt