Uygulama Redmi Note 8 Pro Mıuı için Telefon arama ve Mesaj uygulaması

Hasan29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
CNC freze operatör
Konular
13

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Kaç güne verirler GENPA garantili galiba mi store den aldım ama
Hocam verdiğiniz servis merkezinin yoğunluğuna göre değişir o bişey diyemiyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
CNC freze operatör
Konular
13
Hocam verdiğiniz servis merkezinin yoğunluğuna göre değişir o bişey diyemiyorum.

Teknolojik alet edevat konusunda hiç bir şansım yok yeni cihaz alır almaz sorun çıkarmaya başladı teşekkür ederim hocam en kısa zamanda veririm

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Teknolojik alet edevat konusunda hiç bir şansım yok yeni cihaz alır almaz sorun çıkarmaya başladı teşekkür ederim hocam en kısa zamanda veririm
Hocam elektronik şans olayi maalesef. Neyse ki sizin garanti var. Ben garantisiz kullanıyorum.

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
Arkadaşlar malum Mıuı Telefon arama ve mesajlaşma uygulaması yok genelde.Ben telefonumun BL kilidini açtıktan sonra EU v11.2.0 rom yükledim.Bu romdada arama ve mesaj uygulamaları goggle.Bildiğim kadarıyla sadece çin ve hint romunda varmış.Çin romda türkçe,Hint romundada Nfc çalışmıyor.Napcaz dedim.Çaresini buldum Twrp den yüklenen zip dosyası.Yani Mıuı kendi telefon arama ve mesaj uygulaması .link adresi : Buradan M11 olanını yükledim ve sonuç başarılı.Denemek size kalmış.Dediğim gibi Telefonum EU v11.0.2.0 rom yüklü.
Yükleme adımı : Zip dosyasını indir.Twrp modunda aç.Burası önemli twrp açınca Mounta gir Systeme tik koy.İnstall ve wipe cahe ve reboot system.
Not : Telefonum rootlu

bl kilit sürem doldu bu uygulamayı yapmak istiyorum not yazıp telefonum rootlu demişsiniz root yapmak imei bozar mı root nasıl yapılır ?? twrp modunda nasıl açarım!?

Samo042

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samil
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
0
Telefonu format edende bu yuklenen silinir?

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
bl kilit sürem doldu bu uygulamayı yapmak istiyorum not yazıp telefonum rootlu demişsiniz root yapmak imei bozar mı root nasıl yapılır ?? twrp modunda nasıl açarım!?
Hocam forumda twrp yükleme ve root konusu anlatılıyor harfiyen yaparsanız istediğinizi yaparsınız

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
Hocam forumda twrp yükleme ve root konusu anlatılıyor harfiyen yaparsanız istediğinizi yaparsınız

allah razı olsun ben telefonu hallettim tuğla oldu tek tüş ile twrp konusu ile :) zenex beye yolladım cözdü endoznezya rom yükledi .

athrynn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
3
Bunu yakın zamanda başka deneyen oldu mu ya da konu sahibi ile sonradan yükleyen arkadaşların son durumları nedir acaba? Bl için 168 saat aldım 1 hafta bekleyip buradaki gibi yapacağım ancak özellikle NFC problemi yaşayan, yahut yukarıda birkaç kez denediğini ama bir türlü yapamadığını söyleyen arkadaşların son durumları nedir merak ediyorum.

Üst Alt