Soru Redmi Note 8 Pro MIUI 12 Gelmedi Ne Yapmam Gerekiyor?

benyagizx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yağız
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V11.0.2.0.QGGIDXM
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar Redmi Note 8 Pro cihazım var. MIUI sürümü 11.0.2 Kararlı olarak gözüküyor. Cihaz yurt dışı kayıtlı imei atıldı. Yani arkadaşlarıma MIUI 12 geldi hatta MIUI 11.0.4 bile geldi ama ben bu sürümde kaldım güncellemeleri önceden al falan da açık. Ne yapmam gerekiyor. Yardım ederseniz sevinirim fazla bir bilgimde yok yanlış birşey yapmak istemiyorum. TWRP ve benzeri yollar duydum onlar hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocamhocam güncelleme seri numaralarına göre dağıtılıyor bir biliyorum kısa zamanda size gelmesi gerekiyor telefonda twrp ve root yoksa ne Dikmen telefon kendini güncellenecektir her twrp varsa twrp güncellenen gerekir indirip flashlaman gerekebilir.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhabalar Redmi Note 8 Pro cihazım var. MIUI sürümü 11.0.2 Kararlı olarak gözüküyor. Cihaz yurt dışı kayıtlı imei atıldı. Yani arkadaşlarıma MIUI 12 geldi hatta MIUI 11.0.4 bile geldi ama ben bu sürümde kaldım güncellemeleri önceden al falan da açık. Ne yapmam gerekiyor. Yardım ederseniz sevinirim fazla bir bilgimde yok yanlış birşey yapmak istemiyorum. TWRP ve benzeri yollar duydum onlar hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bunu yapabilirsiniz hocam.

Oyla:
Üst Alt