Sohbet Redmi Note 8 Pro - Kullanıcı Yorumları

Redmi Note 8 Pro - Telefonu Nasıl Buldunuz?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnun Kaldım

• Fiyatına Göre Alınabilecek Performanslı Telefon

• Orta Seviyede, İyi Bir Telefon

• Alternatif Rakibi Çok ve Kararsızım

• Pişman Olunmayacak Marka ve Model

• Pek İyi Değil

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

diyeps

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaom Note8 Pro
Konular
0
hayırlı olsun, benim de düşündüğüm bir cihaz, çift sim kart kullandığım için hint cihazında 2 sim 1 hafıza kartı slotu olması iyiymiş ama Nfc olmaması kötü. açıkçası bu cihazı almak isteme sebeplerimden birisi NFC'li olması idi. NFC'li SD kart demişsiniz, sanırım toshiba'nın varmış ama fiyatı pahalı olsa gerek , sonuç olarak ekstra bir maliyet getirecek. piyasada pek fazla global cihaz da yok gibi, virüs etkisiyle ürün tedariğinde sıkıntılar var sanırım.

Benim aldığım satıcı haftaya bu fiyata bulamayacaksın stok azaldı herkes alıyor cihaz güzel cihaz dedi 2 hafta önce. Samimiyetine güvendiğim birisi. NFC işe yarar tabi ama olmaması çok kayıp yaratmıyor, SD kart ya da slota takılan bir bant aparatıyla çözülebiliyor.

Yalnız bu cihazda sadece sim2 slotuna IMEI atılabiliyor. Detaylı araştırmanı ya da orijinal almanı öneririm.

eranyum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Benim aldığım satıcı haftaya bu fiyata bulamayacaksın stok azaldı herkes alıyor cihaz güzel cihaz dedi 2 hafta önce. Samimiyetine güvendiğim birisi. NFC işe yarar tabi ama olmaması çok kayıp yaratmıyor, SD kart ya da slota takılan bir bant aparatıyla çözülebiliyor.

Yalnız bu cihazda sadece sim2 slotuna IMEI atılabiliyor. Detaylı araştırmanı ya da orijinal almanı öneririm.

evet biliyorum, şu anda tek sim yazılıyor. belki ilerde yazılır diye düşünüyorum. olmazsa da tek sime dönerim ya da başka bir çözüm yolu bulurum. sizin kastettiğiniz aynı etiket mi bilmiyorum ama aliexpress'te satılan NFC etiketlerinden bahsediyorsanız onlar cihaza nfc özelliği getirmiyor. nfc anakart üzerinde donanımsal olarak bulunan bir çip.

bir de şunu soracaktım, telefonun hoparlör ses çıkışının çok kötü olduğunu söylemişler, sizce ses çıkış kalitesi nasıl ?

diyeps

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaom Note8 Pro
Konular
0
evet biliyorum, şu anda tek sim yazılıyor. belki ilerde yazılır diye düşünüyorum. olmazsa da tek sime dönerim ya da başka bir çözüm yolu bulurum. sizin kastettiğiniz aynı etiket mi bilmiyorum ama aliexpress'te satılan NFC etiketlerinden bahsediyorsanız onlar cihaza nfc özelliği getirmiyor. nfc anakart üzerinde donanımsal olarak bulunan bir çip.

bir de şunu soracaktım, telefonun hoparlör ses çıkışının çok kötü olduğunu söylemişler, sizce ses çıkış kalitesi nasıl ?

Benim yurtdışında bir firmada gördüğüm bir aparat var, SD slota aynı SD kart gibi yerleşiyor ancak çok ince bir film cihazın arkasına doğru uzanıyor ve oraya bant olarak yapıştırılıyor. Kılıfla kullanıldığında görülmüyor, normal bir NFC donanımı olarak işlev görüyor. Onu arıyorum ama kolay bulamadığım için ucuz olacağını da sanmıyorum :)

Hoparlör konusunda bence bir problem yok, cızırtı yapmadan güzel ses veriyor. Bangır bangır değil tabi ama kısık da değil.
Ahize kullanımında ise sesi kısmak zorunda kalıyorum çünkü karşı tarafın sesini herkes duyuyor.

gokhancamgoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
Ben de yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum. Redmi Note 6 Pro dan geçiş yaptım. Genel olarak cihazdan memnunum. Cihazda arar ara klavyede geç işlem yapma, play store de onay ekranında yarım görünme vs. hatalar var. Bunların haricinde bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Ayrıca Mi Band 4 kullanıyorum ama Wireless sorununu hiç denemedim açıkçası.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

diyeps

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaom Note8 Pro
Konular
0
Ben de yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum. Redmi Note 6 Pro dan geçiş yaptım. Genel olarak cihazdan memnunum. Cihazda arar ara klavyede geç işlem yapma, play store de onay ekranında yarım görünme vs. hatalar var. Bunların haricinde bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Ayrıca Mi Band 4 kullanıyorum ama Wireless sorununu hiç denemedim açıkçası.

Hayırlı olsun cihazınız. Store'da o yarım görünme sanırım cihazın ekran en boy oranı ile alakalı çünkü bazı oyun/uygulamalarda basılacak buton en aşağıda yarım kalıyor, bazı yazılar köşelerde kayboluyor. Ama bu çok az rastladığım bir durum. Bu arada ben cihazı tam ekran modunda kullanıyorum, alt barı kaldırdım çok memnunum tavsiye ederim.

gokhancamgoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
Hayırlı olsun cihazınız. Store'da o yarım görünme sanırım cihazın ekran en boy oranı ile alakalı çünkü bazı oyun/uygulamalarda basılacak buton en aşağıda yarım kalıyor, bazı yazılar köşelerde kayboluyor. Ama bu çok az rastladığım bir durum. Bu arada ben cihazı tam ekran modunda kullanıyorum, alt barı kaldırdım çok memnunum tavsiye ederim.
Öncelikle teşekkür ederim. Evet, dediğiniz gibi en boy oranı ile ilgili bir durum ama nereden düzeltileceğini bulamadım. Bir de dediğiniz gibi ben de alttaki tuşları kaldırarak kullanıyorum, Redmi Note 6 Pro da da bu şekilde kullanıyorum, hoşuma gidiyor tam ekran kullanmak.

eranyum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2

fiyat konusunda şu an bir fırsatçılık olduğunu düşünüyorum. dolar 5.90 iken 1350 liraya satılan 64'lük cihaz şu an 1500'den aşağı değil. dolar kuruna göre en fazla 60 lira yükselmesi gerekirdi. 12 mart'ta redmi note 9 pro tanıtımı yapılacakmış. bakalım fiyatı ne olacak, note 9 pro satışa çıkarsa kademeli olarak biraz düşebilir note 8 fiyatı

ErdemKr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 8 Pro
Meslek
İşsiz
Konular
22
Arkadaşlar sizde de WhatsApp vb. Uygulamalarda sık sık bildirim gelmeme sorunu oluyor mu ?

Aliemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
METİN KÖKSAL
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
5
Arkadaşlar sizde de WhatsApp vb. Uygulamalarda sık sık bildirim gelmeme sorunu oluyor mu ?
Bugünlerde oluyor. Ama başka telefonlarda da oldu bende. Sanırım WhatsApp güncellemesinden kaynaklı. Yani telefondan değil

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Arkadaşlar Youtubenin orjinal uygulamasında görüntüsü 1080p olsa bile bozuk gibi geliyor bana HD görünmüyor gibi bu durum sizde de böylemi. Çözümü var mı bide

Üst Alt