Yardım Redmi Note 8 Pro - Hücre Bekleme

kagitmiadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cantürk
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Merhabalar, yeni aldığım Redmi Note 8 Pro telefonunun şarjı, diğer kullanan arkadaşlarıma göre çabuk bitiyor. Pil kullanımını incelediğimde ekteki resimlerdeki değerler ile karşılaştım.

Hücre Bekleme neden bu kadar çok kullanım yapıyor anlam veremedim açıkçası.

Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-03-13-15-04-584_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2019-12-03-13-15-04-584_com.miui.securitycenter.jpg
    293,3 KB · Görüntüleme: 185
  • Screenshot_2019-12-03-13-15-10-823_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2019-12-03-13-15-10-823_com.miui.securitycenter.jpg
    274,5 KB · Görüntüleme: 210

berkayert_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
iphone 6s
Konular
0
aynı sorunu ben de yaşamaktayım sim kartını değiştirip tekrar denemeyi düşünüyorum. İşyerinden bir arkadaşım note 8 kullanmakta %2 değerini aşmıyor hücre bekleme değeri. Çok ilginç geliyor böyle bir sorun olması.

Oyla:

rigobertsong

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Geçtiğimiz bir kaç gün benim de dikkatimi çekmişti konu ve benim de hücre beklemem çok yüksekti önce telefonu 3G ye aldım 1 gün denedim ama bir şey fark etmedi daha sonra başka bir şey için telefonu kapatmam gerekti ve açtığımda 4.5G'yi yeniden seçtim ve şu an durum bu. Çok saçma gelebilir ama artık yüksek değil hücre bekleme oranım :/

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-03-14-08-14-592_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2019-12-03-14-08-14-592_com.miui.securitycenter.jpg
    262 KB · Görüntüleme: 198
Oyla:

kagitmiadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cantürk
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
aynı sorunu ben de yaşamaktayım sim kartını değiştirip tekrar denemeyi düşünüyorum. İşyerinden bir arkadaşım note 8 kullanmakta %2 değerini aşmıyor hücre bekleme değeri. Çok ilginç geliyor böyle bir sorun olması.

Benimde mevcutta kullanan arkadaşlarımda bir sorun görünmüyor. Güncelleme ile ilgili bir sorun olabilir gibi geliyor ama tam emin değilim açıkçası.

Geçtiğimiz bir kaç gün benim de dikkatimi çekmişti konu ve benim de hücre beklemem çok yüksekti önce telefonu 3G ye aldım 1 gün denedim ama bir şey fark etmedi daha sonra başka bir şey için telefonu kapatmam gerekti ve açtığımda 4.5G'yi yeniden seçtim ve şu an durum bu. Çok saçma gelebilir ama artık yüksek değil hücre bekleme oranım :/
Dediğin gibi bende dün 4.5G'den 3G'ye aldım ama bir değişiklik olmadı. Bir kaç kere yeniden başlatmayı denedim ama durum değişmedi. Kapatıp/açmayı deneyeyim birde. Umarım sorun çözülür.
Herhangi bir değişiklik olup, olmadığını belirtirim buradan da.

Oyla:

berkayert_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
iphone 6s
Konular
0
evofone yetkili servisini aradım. mi ve google hesaplarını kapattıktan sonra fabrika ayarlarına dönün dediler deneyip sonuçları yazarım.

Oyla:

kagitmiadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cantürk
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Tamamdır hocam, cevabınızı bekliyorum. Umarım olumlu sonuçlanır.
Tamamdır hocam, cevabınızı bekliyorum. Umarım olumlu sonuçlanır.

Edit: Dün akşam 19.00 gibi Ayarlar'dan Fabrika ayarlarına döndürdüm telefonu. Dün akşam ve bugün sabah kullandım. Sabah hücre bekleme %24-%30 civarındaydı.
Biraz önce hard reset atarak tekrar sıfırladım telefonu. Ekran görüntülerini almıştım ama sıfırladığım için gittiler, ekleyemiyorum.
Gün içerisinde kullanacağım ve durumu tekrar buraya yazarım.

Oyla:

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Edit: Dün akşam 19.00 gibi Ayarlar'dan Fabrika ayarlarına döndürdüm telefonu. Dün akşam ve bugün sabah kullandım. Sabah hücre bekleme %24-%30 civarındaydı.
Biraz önce hard reset atarak tekrar sıfırladım telefonu. Ekran görüntülerini almıştım ama sıfırladığım için gittiler, ekleyemiyorum.
Gün içerisinde kullanacağım ve durumu tekrar buraya yazarım.
Hocam hangi hattı kullanıyorsunuz? Bende Vodafone varken aynı sorunları yaşıyordum. Şuan Turkcell %3-4.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

berkayert_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
iphone 6s
Konular
0
ben de hesaplardan çıkıp fabrika ayarlarına döndüm bir çözüm olmadı malesef turkcelle geçip deneyeceğim. Pilde çok problem yaşamasam da o görüntü canımı sıkıyor.

Oyla:
Üst Alt