Soru Redmi note 8 pro hk.

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
Selamlar...
Arkadaşlar bir iki bakındım ama ya yok yada ben göremedim, aklımda birkaç soru var...

Daha önce mi5 kullanıyordum onuda sürekli costum rom kullandım. Şimdi redmi note 8 pro aldım... Tabii eski alışkanlık orjinal tlf kullanamıyorum, zart zurt çıkan reklamlar vs...
Şimdi gördüğüm kadarıyla henüz bu tlf için rom geliştirilmemiş? Yada varmı?
Diğer tlflar gibi rahat rahat recovery twrp yüklemek kolay değil sanırım, tlf birck yapanlar olmuş... Costum rom yükleyemiyorsam root atıp öyle bari kullanayım diyorum. Yarın UNLOCK için sürem dolmuş olur... Sıkıntısız bir şekilde twrp kurup magisk yükleyebileceğim bir konu varsa costum rom linki... Şimdiden tşk ederim iyi forumlar herkese.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Selamlar...
Arkadaşlar bir iki bakındım ama ya yok yada ben göremedim, aklımda birkaç soru var...

Daha önce mi5 kullanıyordum onuda sürekli costum rom kullandım. Şimdi redmi note 8 pro aldım... Tabii eski alışkanlık orjinal tlf kullanamıyorum, zart zurt çıkan reklamlar vs...
Diğer tlflar gibi rahat rahat recovery twrp yüklemek kolay değil sanırım, tlf birck yapanlar olmuş... Costum rom yükleyemiyorsam root atıp öyle bari kullanayım diyorum. Yarın UNLOCK için sürem dolmuş olur... Sıkıntısız bir şekilde twrp kurup magisk yükleyebileceğim bir konu varsa costum rom linki... Şimdiden tşk ederim iyi forumlar herkese.
Maalesef custom rom yok hocam :(

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Custom rom yok maalesef işlemciden dolayı, fakat stock endonezya rom kurabilirsiniz

Oyla:

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Custom rom yok maalesef işlemciden dolayı, fakat stock endonezya rom kurabilirsiniz

Ne gibi bir özelliği var Endonezya rom? Şuan kullandığım orjinal romdan farkı nedir, başlığı gördüm de bakmamıştım

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Ne gibi bir özelliği var Endonezya rom? Şuan kullandığım orjinal romdan farkı nedir, başlığı gördüm de bakmamıştım
Ben kuramıyorum ama bootlader açık olsaydı kurardım, daha performanslı olduğunu söylüyor kullananlar, ayrıca telefon uygulamaları orjinal miui oluyor yani ses kayıt vs de izin veriliyor

Oyla:

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
Ben kuramıyorum ama bootlader açık olsaydı kurardım, daha performanslı olduğunu söylüyor kullananlar, ayrıca telefon uygulamaları orjinal miui oluyor yani ses kayıt vs de izin veriliyor
Neden UNLOCK yapmadınız? Ne gibi sorunla karşılaştınız da bootloaderi açamadınız ki, meraktan soruyorum... Yoksa sizmi açmadınız, diğer romları kontrol edeceğim şimdi, saol cvp için.

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Neden UNLOCK yapmadınız? Ne gibi sorunla karşılaştınız da bootloaderi açamadınız ki, meraktan soruyorum... Yoksa sizmi açmadınız, diğer romları kontrol edeceğim şimdi, saol cvp için.
Garanti devre dışı kaldığı söyleniyor o yüzden açamadım, keşke açabilseydim

Oyla:

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
Garanti devre dışı kaldığı söyleniyor o yüzden açamadım, keşke açabilseydim
Anladım hocam, benimde 17ay var bitmesine ama, yapacakbişey yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yani reklamlarla 17ay yaşayamam şuan bile forumda Bi dünya reklam var... Konu msj ve aralarında bunalıyorum dayı reklama alerjim var... Hayırlı geceler

Oyla:

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Harbiden çok reklam var ama bazen işe de yarıyor indirimleri falan haber ediyor giggle~~ giggle~~

Oyla:

moshmec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Selamlar...

Cihazımda Endonezya rom, twrp ve root hali hazırda kurulu... Tek yerde dahi reklam yok... Endonezya romun farkı şarjı ve performansı inanılmaz derecede iyi tutması...

Oyla:
Üst Alt