Soru Redmi note 8 pro hk.

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
Selamlar...
Arkadaşlar bir iki bakındım ama ya yok yada ben göremedim, aklımda birkaç soru var...

Daha önce mi5 kullanıyordum onuda sürekli costum rom kullandım. Şimdi redmi note 8 pro aldım... Tabii eski alışkanlık orjinal tlf kullanamıyorum, zart zurt çıkan reklamlar vs...
Şimdi gördüğüm kadarıyla henüz bu tlf için rom geliştirilmemiş? Yada varmı?
Diğer tlflar gibi rahat rahat recovery twrp yüklemek kolay değil sanırım, tlf birck yapanlar olmuş... Costum rom yükleyemiyorsam root atıp öyle bari kullanayım diyorum. Yarın UNLOCK için sürem dolmuş olur... Sıkıntısız bir şekilde twrp kurup magisk yükleyebileceğim bir konu varsa costum rom linki... Şimdiden tşk ederim iyi forumlar herkese.

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
Daha önce mi5 kullanırken bir süre, miupro romları kullanmıştım... Aklıma geldi bir bakayım dedim bu ruslar yapmış pro için rom android 10 ??? Bunu nasıl indireceğiz forumda oranın vip üyesi varmı acaba indirse linkini atsa

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Daha önce mi5 kullanırken bir süre, miupro romları kullanmıştım... Aklıma geldi bir bakayım dedim bu ruslar yapmış pro için rom android 10 ??? Bunu nasıl indireceğiz forumda oranın vip üyesi varmı acaba indirse linkini atsa
Bu rom hep betada hocam, ben redmi 5 plus için satın almıştım cihazın gps si çalışmıyordu bir türlü

Oyla:

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
Bu rom hep betada hocam, ben redmi 5 plus için satın almıştım cihazın gps si çalışmıyordu bir türlü
Bilgi için çok saol... O halde yarın endonezya geçiyoruz hayırlısıyla
Yazılım güncelleme gelmiş 11.0.6.0pggmixm nasıl acaba yüklüyorum şuan

Oyla:

aarslan69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayhan
Cihazım
Redmi Note 8 P
Konular
0
Anladım hocam, benimde 17ay var bitmesine ama, yapacakbişey yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yani reklamlarla 17ay yaşayamam şuan bile forumda Bi dünya reklam var... Konu msj ve aralarında bunalıyorum dayı reklama alerjim var... Hayırlı geceler
Bir program vasıtasıyla dns girilerek reklamları pasif hale getirmek mümkündür

Oyla:
Üst Alt