MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
geçmiş olsun bende de IMEI gitti.
Cihazım çin sürümü Endonezya yazılımı yüklüydü geldi yükledim sonra wipe attım şuan IMEI baktığımda seri no gösteriyor.Normalde eski sürümde 50 kere wipe atmisimdir hiç sıkıntı yokken şimdi imeiler gözükmüyor.Eski sürüme düşürüp kurtarabilir miyiz acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazım çin sürümü Endonezya yazılımı yüklüydü geldi yükledim sonra wipe attım şuan IMEI baktığımda seri no gösteriyor.Normalde eski sürümde 50 kere wipe atmisimdir hiç sıkıntı yokken şimdi imeiler gözükmüyor.Eski sürüme düşürüp kurtarabilir miyiz acaba

Yalnız ben 2.hat kısmına hiç hat takmadım oranın da görmemesi ilginç değil mi?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150

Yalnız ben 2.hat kısmına hiç hat takmadım oranın da görmemesi ilginç değil mi?
Hocam Endonezya roma geçince tuşlama yapınca gidiyor ve görünmüyor cihaz ayarlarından bakınız benimde 1.sim kart yuvasuninda gitti stock imei rom atarken ayarlardan bakın bide

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Hocam Endonezya roma geçince tuşlama yapınca gidiyor ve görünmüyor cihaz ayarlarından bakınız benimde 1.sim kart yuvasuninda gitti stock imei rom atarken ayarlardan bakın bide

eski Endonezya romuna dönünce gelir mi acaba bende 2.simi de görmüyor ayarlara baktığımda bilinmiyor yaziyor

bu arada güncelleme direkt otadan geldi manuel filan da yapmadım nasıl iş bu ya eski sürümlerde olmuyordu böyle bişe MTK diye rahattik

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Rn8 pro karda MTk işlemciden dolayı IMEI wipe data yapsaniz dahi gitmiyor.İstediginiz kadar yapın gitmiyor
Malesef gidiyor hocam bu mesajınızı düzenleyin.Eski sürümlerde dediğiniz gibi 100 kere wipe data atmisimdir sorun olmamıştı ama MIUI 12.5 yükledim şebeke vardı sonra temiz olsun diye wipe data attım ve şebeke gitti.Belki eski sürüme düşersem gelebilir valla yurtdışı almicam bi daha

SecomniA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sercan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Bende hala Miui 11 var. Direk 12.5 güncellemesi gelir mi yoksa 12yi yüklemek mi lazım önce ?

Skasakci1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
14
Biri şu IMEI olayını anlatabilirmi niye siliniyor yani

Sevban06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sevban
Cihazım
Xiaomi a2 lite
Konular
2
Benimde yurt dışı kayıtlı global sürüm yükledim IMEI gitmedi stabil halde çalışıyor OEM kilidi kapatmıştım yanlışla önceden tekrar açtırdigim halde IMEI gitmedi güncelleme ile neye göre gidiyor IMEI bilmiyorum

TENIR35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
0
Eskiden son güncelleme paketini indir veya indirilen paketi kurma gibi özellikler yok oldu bu sürümle birlikte cok can sıkıcı bir durum

FU20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Member
Cihazım
RN8P
Konular
12
Eskiden son güncelleme paketini indir veya indirilen paketi kurma gibi özellikler yok oldu bu sürümle birlikte cok can sıkıcı bir durum
Bildiğim kadarıyla zaten artık MIUI güncellemesi gelmeyecek. Yalnızca güvenlik güncellemeleri gelecek ve bu da Google'ın güncelleyici aracından gelecek.

furkiyo nana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
global cihazlarda IMEI gitmiyor değil mi beyler?

Üst Alt