MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (begonia) Endonezya Kararlı Rom V12.5.6.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları

senolince

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şenol
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
tamamdır fastboottan yükledim romu yardım için teşekkürler

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Usta Şuan bende 12.5.5 Endonezya var twrp ve magisk root var recovery üzerinden nasıl bu roma geçebilirim yardımcı olabilir misiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hindistan romunda nfc yok değil mi

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Çin versiyon Note 8 pro kullanmaktayım. Cihazın kilidi açık. Daha önce miui 11.0.2 Endonezya rom kullanmaktaydım. Sonra fastboot rom ile 12.5.6 Endonezya rom kurdum ve kullandım. Ancak çok hoşuma gitmedi. Tekrar fastboot ile 11.0.2 yüklüyorum ama cihazı bul ve depolama alanı hasarlı uyarısı alıyorum. Tekrar 12.5.6 yükleyince bu uyarı çıkmıyor. Bunu düzeltmenin bir yolu varmı ? Şimdiden teşekkürler.

0zaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Con Sinov
Cihazım
rn8p (begonia)
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Çin versiyon Note 8 pro kullanmaktayım. Cihazın kilidi açık. Daha önce miui 11.0.2 Endonezya rom kullanmaktaydım. Sonra fastboot rom ile 12.5.6 Endonezya rom kurdum ve kullandım. Ancak çok hoşuma gitmedi. Tekrar fastboot ile 11.0.2 yüklüyorum ama cihazı bul ve depolama alanı hasarlı uyarısı alıyorum. Tekrar 12.5.6 yükleyince bu uyarı çıkmıyor. Bunu düzeltmenin bir yolu varmı ? Şimdiden teşekkürler.
preloader sorunu hocam illa miui 11 kullanmak istiyorsan yine 11.0.2 sürümünün a10 olanını kurabilirsiniz sorun a9 da

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
preloader sorunu hocam illa miui 11 kullanmak istiyorsan yine 11.0.2 sürümünün a10 olanını kurabilirsiniz sorun a9 da
sorunu tespit ettim hocam. bi arkadaşımız paylaşmış çözümünü onu yaptım oldu. eng rom atıp persist atıyoruz. sonra istediğimiz sürümü kuruyoruz sorun çıkmıyor.

ByKayseriLi38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayserili
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
7
Cihazıma sorunsuz kurdum aşırı derece de akıcı geldi bana en ufak bir sorun yaşamadım. En sevdiğim yönü ise google'nın Arama, Rehber, Mesajlar gibi uygulamalarının olmaması. Xioaminin kendi uygulamaları var ben beğendim. Güncelleme olayına gelirsek şuan güncelleme denetlediğim zaman bu sürümün zaten son sürüm olduğunu söylüyor soracak arkadaşlar olacaktır illa ki. excalabur teşekkürler hocam yardımların için clap~~

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Cihazıma sorunsuz kurdum aşırı derece de akıcı geldi bana en ufak bir sorun yaşamadım. En sevdiğim yönü ise google'nın Arama, Rehber, Mesajlar gibi uygulamalarının olmaması. Xioaminin kendi uygulamaları var ben beğendim. Güncelleme olayına gelirsek şuan güncelleme denetlediğim zaman bu sürümün zaten son sürüm olduğunu söylüyor soracak arkadaşlar olacaktır illa ki. excalabur teşekkürler hocam yardımların için clap~~
Güle Güle Kullan Tam İstediğin Gibi

Merhabalar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
8
Merhaba bende çin sürümü rn8p var
Model sonu E ile bitiyor
12.5.8 global sürüm yüklü bl açık
Mi flash ile bu romu kurabilirmiyim

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Merhaba bende çin sürümü rn8p var
Model sonu E ile bitiyor
12.5.8 global sürüm yüklü bl açık
Mi flash ile bu romu kurabilirmiyim
kurabilirsiniz hocam bende de aynı cihaz var kurdum test ediyorum.

Üst Alt