İnceleme Redmi Note 8 Pro Beğeniler & Kusurlar & Eksikler

Genel olarak beğendiniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Ekran ve yazılım rezil beş para etmez cihaz mi9t daha iyi şahsi görüşüm ekran çok kalitesiz ses mi9t den kötü kendi görüşüm bu

cybermedya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
Mİ9TPRO
Meslek
Media
Konular
20
mi9t pro kulanicisiyim not 8 pro bin ceker

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Ekran ve yazılım rezil beş para etmez cihaz mi9t daha iyi şahsi görüşüm ekran çok kalitesiz ses mi9t den kötü kendi görüşüm bu
Hocam Mi 9T ile arasındaki fiyat farkını unutmayalım. 64 lük versiyonlar baz alındığında iki cihaz arasında yaklaşık 600 TL fark var. Bu cihaz efsane mükemmel dersek yanlış olur zaten. ama bu fiyat bandında bundan daha iyisi yok çok net.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi9t pro kulanicisiyim not 8 pro bin ceker
2000 TL'lik cihaz ile 4000 TL'lik cihazı (Türkiye Garantili) karşılaştırıyorsunuz farkındasınız değil mi?

ahmetkaya2596

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
merhaba xiaomi redmi note 8 pro geçen hafta çarşamba akşamı hepsiburdan geldi 2. defa şart ettim ve şu daha %50 de şarjı güzel
çihazı tam anlamıyla karıştırmadım şu an takıldığım nokta yüz tanıma kiliti çogu zaman devreye girmiyor bu herkestemi öyle acaba ?

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
merhaba xiaomi redmi note 8 pro geçen hafta çarşamba akşamı hepsiburdan geldi 2. defa şart ettim ve şu daha %50 de şarjı güzel
çihazı tam anlamıyla karıştırmadım şu an takıldığım nokta yüz tanıma kiliti çogu zaman devreye girmiyor bu herkestemi öyle acaba ?
Kilit ekranında bildirim gelince yüz tanıma aktif olmuyor. Genel bir durum.
Telefonu uyandırdığımda sorunsuz çalışıyor hatta beklenmediğim anlarda bile görüyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
çihazı tam anlamıyla karıştırmadım şu an takıldığım nokta yüz tanıma kiliti çogu zaman devreye girmiyor bu herkeste mi öyle acaba ?
Hocam "kilit ekranı" ayarı altında "uyandırmak için kaldır" diye bir seçenek var hocam onu aktif ettiniz mi? Bir de düşük ışık koşullarında yüz tanıma zaten iyi çalışmaz. Çünkü ön kamera üzerinden 2D yüz verisi kullanılarak çalışıyor bu sistem. yani face id gibi bir sistem değil buradaki.

ahmetkaya2596

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Hocam "kilit ekranı" ayarı altında "uyandırmak için kaldır" diye bir seçenek var hocam onu aktif ettiniz mi? Bir de düşük ışık koşullarında yüz tanıma zaten iyi çalışmaz. Çünkü ön kamera üzerinden 2D yüz verisi kullanılarak çalışıyor bu sistem. yani face id gibi bir sistem değil buradaki.

uyandırmak için kaldır özelliğini aktif ettim telonu kaldırınca açılıyor , yüz tanıma aktif tık işareti çıkıyor ama yine kilit ekranında kalıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

uyandırmak için kaldır özelliğini aktif ettim telonu kaldırınca açılıyor , yüz tanıma aktif tık işareti çıkıyor ama yine kilit ekranında kalıyor

şimdi neden olduğunu buldum kiliti açtıktan sonra kilit ekranında kal secenegi aktif miş :$
iptal ettim sorun yok teşekkürler

s8fkt9mr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
asa saskas
Cihazım
REDMI NOTE4
Konular
0
8-|

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
p20 pro da aldığım gün servise gönderdim 1.5 yıl oldu
Anlatamadık derdimizi
Mahkemeye verdik bilirkişi bana MARKA AĞZIYLA KONUŞUYO
Cihazı o günden beri hala satmaya çalışıyorum

Altntarla

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
2
ig tvde videoları bastığımda videolar otomatik yakınlaşıyor var mı bunun bir çözümü

Üst Alt