İnceleme Redmi Note 8 Pro Beğeniler & Kusurlar & Eksikler

Genel olarak beğendiniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Musto 66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
0
Benim Xiaomi redmi note8 kullanıyorum üst taraf biraz ısınıyor neden olabilir

Mgy1977

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi s2
Konular
0
Merhabalar. Ben 2 aydır kullanıyorum. MTK işlemci doğru sıkıntı yaratmış olabilir daha önce ama ben bu telefonda çağ atladıklarını düşünüyorum. Ayrıca telefon stabil ısınma problemi hiç yaşamadım. Ekran göürntü oranı iyi. Office uygulamalarını sürekli kullanıyorum sorunsuz. Ben zaten custom rom kullanmıyorum. Güncelleme açısından acelem yok. Bir konuda ne kadar acele edilirse o kadar büyük hatalar çıkar. Zaten xaiomi genel olarak Android yükseltmelerini geç veren bir firma. Fotoğraf olarak bana yeterli sonuçta bu işten para kazanmıyorum. Eğer renkler ile ilgili sıkıntısı olan varsa ai seçeneğini kapatsın. Bence telefonun bu kadar eleştiriyi hak etmediğini düşünüyorum. Antutu sonuçların da orta segmentte performans olarak dünyanın en hızlı telefonu olarak ortaya çıktı. Bugün piyasaya ilk girdiği zaman Hyundai falan yüzüne bakılacak durumda değildi şimdi işi ilerlettiler. Piyasada Kore malı tvler çin malı tvler şimdi en iyileri Samsung , LG. Bence MTK iyi ş çıkarmış. Beni şaşırttı. Hatta telefon o kadar başarılı ki YouTube da pro11 gibi cihazlar ile karşılaştırılıyor. Bence çok başarılı bir cihaz. Ben çok uzun olmayan bir zamanda bu kadar büyük başarıya ulaşmış bir cihaza custom rom desteğinin tekrar verileceğini de düşünüyorum. Şu anda en çok satan cihazlarda ilk 3 te olduğunu düşünüyorum. Face ID parmak izi okuyucusu fotoğraf kalitesi hızı bence fiyatının çok üstünde ekran şarj süresi pek çok telefondan iyi akıllı parlaklığı kullanıyorum. Belki ekran amolet olabilirdi ama o zaman kimse otomatik kameralı versiyonunu almazdı diye düşünüyorum. Bu tamamen satış stratejisi olduğunu düşünüyorum. Tam bir amiral gemisi performansı gösteriyor. A50 falan baktım. Alacağım zaman. Çift uygulama desteği yüzünden almadım. Bence bu paraya alınabilecek en iyi cihaz. Forumda sorunlar görüyorum. Bunlar olacak. Mutlaka birşey yapmıştır kullanıcılar. Durup dururken olduğunu düşünmüyorum. Ben aldığıma pişman değilim. Bence her açıdan iyi bir telefon. 13 yaşından beri telefon kullanıyorum. iPhone dahil pek çok marka telefon kullandım. Kullanım deneyimlerimle ilgili soru sormak isteyen olursa cevaplarım. Ben çok memnunum

Üst Alt