Yardım Redmi Note 8 Pro Android 10 Netflix HD Sorunu

Lambanincini

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi note 8 p
Konular
0
Bugün cihazıma güncelleme geldi ve sorun çözüldü miui güncellemesi ile netflixte test sayfasında full hd görüntü oldu...

erhanakt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fikri olan?

erhanakt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Dediğini yapın hocam

Yapıp sonuç alsam zaten yazmam ki? :) Telefonu 2 kere yazılım üstünden 1 kerede wipe data ile kurtarma menüsünden formatladım kurmadı, Allah'ın sevdiği kuluymuşum rom sorunlu 2 kere gitti geldi update üzerinde...

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Yapıp sonuç alsam zaten yazmam ki? :) Telefonu 2 kere yazılım üstünden 1 kerede wipe data ile kurtarma menüsünden formatladım kurmadı, Allah'ın sevdiği kuluymuşum rom sorunlu 2 kere gitti geldi update üzerinde...
Hocam öyle insanlar ile karşılaşıyoruz ki önümdeki seçeneğe basayım mı diye konu açıyor. O yüzden en alt seçenekten başlıyoruz önerilere çoğu zaman. Güncellemeyi yapmamanız iyi olmuş. Bazı kişiler sorun yaşamışlar

benvesen27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
XİAOMi
Konular
2
Hocam android 10a yükselttikten sonra ilk başta benim kide bu sorunu yaşadı. Uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyince düzeldi.
Benim şuan netfilixe girince telefonun kapanması sorunum var
Hocam o sorunu bende yaşıyordum 2 ay o şekilde kullandım ve cihazım bir gece kendiliğinden kapandı forundan arkadaşlar yardımcı oldu her yöntemi denedik tamirciye verdim buna yazılım atılmıyor dedi sonra telefonun içinde bir çip varmış hard mmc mi ne dedi tam hatırlamıyorum puan tamirde bekliyorum pazartesi dedi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam öyle insanlar ile karşılaşıyoruz ki önümdeki seçeneğe basayım mı diye konu açıyor. O yüzden en alt seçenekten başlıyoruz önerilere çoğu zaman. Güncellemeyi yapmamanız iyi olmuş. Bazı kişiler sorun yaşamışlar
Hocan güncellemeden sonra benim cihazım kapandı hard brick oldu ve puan tamirde yazılımda atılmıyor adam anakart tamiri dedi xiaomiden note 8 pro sayesinde soğudum gibi

Üst Alt