Yardım Redmi note 8 pro anakart

berdar25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10T
Konular
3
Selamun aleyküm Dostlar
Redmi note 8 pro telefonumu çeşmenin altında yıkamam sonucu açılmıyor. Not: İş sırasında kullanırken yağ ve mazot bulaştığı için çıkarmaya çalışmıştım
Cihazı istanbulda bir tamirciye yolladım 5 aydır yapamadı power entegresi zarar görmüş dedi o parçayı değiştirdi yine olmadı
Bu cihazın Anakartını temin edebileceğim biryer varmı Allah rızası için bilen varsa yardımcı olabilirmi

Progeneral

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şamil
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
11
Selamun aleyküm Dostlar
Redmi note 8 pro telefonumu çeşmenin altında yıkamam sonucu açılmıyor. Not: İş sırasında kullanırken yağ ve mazot bulaştığı için çıkarmaya çalışmıştım
Cihazı istanbulda bir tamirciye yolladım 5 aydır yapamadı power entegresi zarar görmüş dedi o parçayı değiştirdi yine olmadı
Bu cihazın Anakartını temin edebileceğim biryer varmı Allah rızası için bilen varsa yardımcı olabilirmi
Ali expresse bak kardesim redmi note 8 pro mainboard olarak arat
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamun aleyküm Dostlar
Dostum bir de her tamirci tamirci değildir. Belki de entegre kolayca değiştirilebilir.
Bence en iyisi tanınmış işin uzmanı tamircilere götürmen.

Son düzenleme:
Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Daha iyi bir tamirciye göstermelisin bence.
Anakart değişimi kafadan 1000 lira masraf demek.
Onu yapacağına ekran, batarya vs çalışan iç aksamı parça niyetine satar kayıtsız yurtdışı alırsın cebinde üste para kalır. Ucuz yollu anakart bulmak imkansıza yakın şu an. Bırak ucuzu pahalısı bile yok.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Zenex hocamdan sorun belki mevcuttur veya tamirini yapar cihazınızın.

Oyla:
Üst Alt