Yardım Redmi note 8 pro anakart

berdar25

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
2
Selamun aleyküm Dostlar
Redmi note 8 pro telefonumu çeşmenin altında yıkamam sonucu açılmıyor. Not: İş sırasında kullanırken yağ ve mazot bulaştığı için çıkarmaya çalışmıştım
Cihazı istanbulda bir tamirciye yolladım 5 aydır yapamadı power entegresi zarar görmüş dedi o parçayı değiştirdi yine olmadı
Bu cihazın Anakartını temin edebileceğim biryer varmı Allah rızası için bilen varsa yardımcı olabilirmi

Progeneral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şamil
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
9
Selamun aleyküm Dostlar
Redmi note 8 pro telefonumu çeşmenin altında yıkamam sonucu açılmıyor. Not: İş sırasında kullanırken yağ ve mazot bulaştığı için çıkarmaya çalışmıştım
Cihazı istanbulda bir tamirciye yolladım 5 aydır yapamadı power entegresi zarar görmüş dedi o parçayı değiştirdi yine olmadı
Bu cihazın Anakartını temin edebileceğim biryer varmı Allah rızası için bilen varsa yardımcı olabilirmi
Ali expresse bak kardesim redmi note 8 pro mainboard olarak arat
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamun aleyküm Dostlar
Dostum bir de her tamirci tamirci değildir. Belki de entegre kolayca değiştirilebilir.
Bence en iyisi tanınmış işin uzmanı tamircilere götürmen.

Son düzenleme:

kafeinsiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Daha iyi bir tamirciye göstermelisin bence.
Anakart değişimi kafadan 1000 lira masraf demek.
Onu yapacağına ekran, batarya vs çalışan iç aksamı parça niyetine satar kayıtsız yurtdışı alırsın cebinde üste para kalır. Ucuz yollu anakart bulmak imkansıza yakın şu an. Bırak ucuzu pahalısı bile yok.

Üst Alt