Çözüldü Redmi note 8 pro açılmıyor

TedMosby

Ragnar Lothbrok
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Mi 9T
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.4
Telefon Modeli
Redmi note 8 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhaba arkadaşlar twrp yüklemeyi denedim fakat telefonu hiç bir şekilde açamıyorum sadece fastboot moda giriyordu ordan mi flash ile stock rom atayım dedim, recovery e atıyor ve ''this miui version can't be installed on this device'' yazıyor, rom atarken de lock seçeneği tikli idi yani bl kilitli şuan ne yapmam gerekiyor?

GECELERRRR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Masüstü PC
Konular
7
merhaba arkadaşlar twrp yüklemeyi denedim fakat telefonu hiç bir şekilde açamıyorum sadece fastboot moda giriyordu ordan mi flash ile stock rom atayım dedim, recovery e atıyor ve ''this miui version can't be installed on this device'' yazıyor, rom atarken de lock seçeneği tikli idi yani bl kilitli şuan ne yapmam gerekiyor?
Servislik olmuş. Maalesef.

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Profesyonel müdahale gerekli garantili bir cihaz değil ise aşağıdaki linkten Zenex ile irtibata geçebilirsiniz.

Oyla:

Lion16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
note 7
Konular
0
geçmiş olsun ustam hallettinizmi sorunu

Oyla:
Üst Alt