Rom Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar

Whoave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
17

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam miroom MIUI mi birde o sürüm için indirme bağlantısını atmanız mümkün mü acaba?
Evet, MIUI. MIUI 11 hatta.

"Try to download anyway" yazısında tıklamanız lazım indirmesi için.

Whoave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
17
Evet, MIUI. MIUI 11 hatta.

"Try to download anyway" yazısında tıklamanız lazım indirmesi için.
Kurduktan sonra fw falan lazımsa onu da atmanız mümkün mü acaba çok teşekkür ederim bu arada

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
23
Global romlardan MIUI 11 olarak en sorunsuz ve batarya uzun giden sürüm hangisi?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Global romlardan MIUI 11 olarak en sorunsuz ve batarya uzun giden sürüm hangisi?
Global rom zaten kendi başına bir rom. Sürüm olarak soruyorsanız 11.0.12.0 iyidir. Gerçi tüm MIUI 11'ler iyidir.

Stok rom olarak soruyorsanız ise Hindistan 11.0.6.0 en iyisidir. :)

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
23
Global rom zaten kendi başına bir rom. Sürüm olarak soruyorsanız 11.0.12.0 iyidir. Gerçi tüm MIUI 11'ler iyidir.

Stok rom olarak soruyorsanız ise Hindistan 11.0.6.0 en iyisidir. :)

Hocam size özelden de yazdım aslında gözüm MiRoom 20.3.26 sürümünde ama biliyorsunuz kamera siyah çekiyor o sürümde ve çözemedim ne yaptıysam. Miui 11 olarak batarya ve performans olarak sormak istedim. Hani kimisi 11.0.2.0 daha iyi diyor, kimisi 11.0.8.0 vs.. Tam olarak hangi sürüm iyidir diye merak ediyorum. Rom işlerinden sıkıldım sürekli değiştirmeye üşeniyorum. En sağlıklsını kurup, güncelleme vs. yapmadan kullanmak istiyorum uzun süre

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam size özelden de yazdım aslında gözüm MiRoom 20.3.26 sürümünde ama biliyorsunuz kamera siyah çekiyor o sürümde ve çözemedim ne yaptıysam. Miui 11 olarak batarya ve performans olarak sormak istedim. Hani kimisi 11.0.2.0 daha iyi diyor, kimisi 11.0.8.0 vs.. Tam olarak hangi sürüm iyidir diye merak ediyorum. Rom işlerinden sıkıldım sürekli değiştirmeye üşeniyorum. En sağlıklsını kurup, güncelleme vs. yapmadan kullanmak istiyorum uzun süre
Hocam, sizin cihazda sorun ne bilmiyorum, ondan hangi romu önereceğimi çok bilmiyorum. Ben Miroom Stabil 11.0.6.0 ve Beta 20.3.26 kullandım, çok memnun kaldım ikisinden de. Ayrıca Hindistan 11.0.6.0 kullandım, ondan da çok memnun kaldım. MiuiMix Beta 20.3.26 romunu da çok öneren var (betaların 20.3.26 sürümü en iyisi).

AOSP rom kullanmak isterim derseniz Arrow A10 veya Reloaded OS (A10) önerebilirim. EvoX A10 da kurabilirsiniz (ancak kerneli değiştirin pilin iyi olması için).

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
23
Hocam, sizin cihazda sorun ne bilmiyorum, ondan hangi romu önereceğimi çok bilmiyorum. Ben Miroom Stabil 11.0.6.0 ve Beta 20.3.26 kullandım, çok memnun kaldım ikisinden de. Ayrıca Hindistan 11.0.6.0 kullandım, ondan da çok memnun kaldım. MiuiMix Beta 20.3.26 romunu da çok öneren var (betaların 20.3.26 sürümü en iyisi).

AOSP rom kullanmak isterim derseniz Arrow A10 veya Reloaded OS (A10) önerebilirim. EvoX A10 da kurabilirsiniz (ancak kerneli değiştirin pilin iyi olması için).
Benim cihazı garantisiz aldım, imeisizdi hatta. Kendim imei attım. Bu cihazda birsürü rom denedim, hint 11.0.5.0 ilk kurduğumda güzeldi, sonra farklı romlar kurup tekrar bu roma geçtim fakat ilk kurduğum randımanı alamadım nedense. Takılmalar oluyor ve batarya da hızlı bitmeye başladı. En iyi performansı global romda aldım. Onda da görüşme kayıt ve sms engelleme yok o yüzden tekrar diğer romlar içinde bir arayıştayım. Bu arada az önce miroom 20.3.26 kurdum tekrar bir sürü şey denedim kamera yine siyah çekiyor anlamadım. Mi room stabil 11.0.6.0 kurdum takılıyor ekran sağ sol yaparken acaba bir süre kullansam oturur mu? Yeni kurdum diye mi böyle?

Aosp romları sevmiyorum. MIUI arayüz daha güzel geliyor. MİUİ 10 bile olsa kullanırım. Onda da tek sıkıntım kalıcı bildirim yok. Hint 10.3.3 işimi görüyor aslında bildirim sıkıntısı olmasa.

MemurBey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Arkadaşlar rom işlerine bi süre ara vermek istiyorum miui 12 olarak hangisini tavsiye edersiniz?
Google telefon uygulaması olmasın.
Bir de romdan roma geçerken ahize sesi düştü bi ümit orijinal romlarla düzelir diye düşünüyorum. Tasha dosyasını değiştirerek de düzelmedi.

Üst Alt