MIUI 12 Redmi Note 8 Miui 12 Xiaomi.Eu Beta Port Rom (20.6.12)

haknemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
8
Yedek aldığım için internal storage silmeden yeniden başlattım telefonu şans eseri de olabilir ama açıldı. Şimdi minovo indiriyorum. Miui 12 tasarım açısından gerçekten çok güzel olmuş.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Yedek aldığım için internal storage silmeden yeniden başlattım telefonu şans eseri de olabilir ama açıldı. Şimdi minovo indiriyorum. Miui 12 tasarım açısından gerçekten çok güzel olmuş.
Miui tabanlı romdan geldiniz herhalde yoksa sıkıntı çıkartmalı idi

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Büyük ihtimal şimdi flymos indiiryorum bir deneyeceğim memnun kalmaz isem buna geri dönerim
Fly da muhtemelen fazla kalmadınız. Bu rom hakkında düşünceniz nedir yani günü çıkarır mı

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Geçmeyi isteyen arkadaşlara tavsiyem, geçmeyin. Bu kadar kasıntılı bir rom görmedim daha önce hiç. Heleki miroomdan buna geçince attan inip kaplumbağaya binmiş gibi oldum

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Geçmeyi isteyen arkadaşlara tavsiyem, geçmeyin. Bu kadar kasıntılı bir rom görmedim daha önce hiç. Heleki miroomdan buna geçince attan inip kaplumbağaya binmiş gibi oldum
Bu sürümü çok kasıyor hocam bu sürüm kadar çok kasmayan sadece uygulama açılış ve kapanışda kasan yeni bir rom eklicem şimdilik daha iyisi çıkana kadar konuya eski romu yükledim denemek isteyen arkadaşlar için

Son düzenleme:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Şuan yeni Romu ekledim hocam bu yapı eski yapıya göre daha akıcı kullanmak isterseniz tavsiye ederim kontrol merkezindeki lag fixlenmiştir uygulama kapanma ve açılma animasyonları daha stabil hafif kasma oluyor arada şuan kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu Güncellenmiştir.Yeni Yapı Eklenmiştir

Son düzenleme:

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Şuan yeni Romu ekledim hocam bu yapı eski yapıya göre daha akıcı kullanmak isterseniz tavsiye ederim kontrol merkezindeki laf gizlenmiş uygulama kapanma ve açılma animasyonları daha stabil hafif kasma oluyor arada şuan kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu Güncellenmiştir.Yeni Yapı Eklenmiştir
Statustbar açılışı ve kapanışı bile sıkıntılı kasan ayrıca ekran kapandığında wifi si kopan mmx port tan daha iyidir umarım deneyeceğim.

Üst Alt