MIUI 12 Redmi Note 8 Miui 12 Stabil Masik 13.3 Port Rom (20.6.18)

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Gorusme sirasinda ses seviyesi dusuk geliyor bana hatta bu nedenle birkac kez kurulum dahi yaptim suanda ryzen kernel var. Miui 11 de boyle bir durum genelinde arastirdigimda da yasayanlar var yani illaki son ses seviyesine getiricem gorusme ses seviyesini diger turlu bana gore cok iyi olmuyor. Bunu nasil cozebiliriz simdi ? Dolby Atmos etki ediyor normalde de buna bi etki saglarmi ki.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Gorusme sirasinda ses seviyesi dusuk geliyor bana hatta bu nedenle birkac kez kurulum dahi yaptim suanda ryzen kernel var. Miui 11 de boyle bir durum genelinde arastirdigimda da yasayanlar var yani illaki son ses seviyesine getiricem gorusme ses seviyesini diger turlu bana gore cok iyi olmuyor. Bunu nasil cozebiliriz simdi ? Dolby Atmos etki ediyor normalde de buna bi etki saglarmi ki.
Deneyin hocam yada Volteyi kapatmayi deneyin

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Evet rom iyi tek sorunum bu. Cihazin ses dosyalarina mudahale etmek istemiyorum riskli cunku bekleyelim bakalim.
Hoparlörü kulağına tam oturttuğuna emin misin? Bende de var gibi o durum, sıkıntı değil ama, hoparlör biraz yukarda kalıyor, kulağın tam ortasına doğru kaydırarak dene bakalım :)

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Hoparlörü kulağına tam oturttuğuna emin misin? Bende de var gibi o durum, sıkıntı değil ama, hoparlör biraz yukarda kalıyor, kulağın tam ortasına doğru kaydırarak dene bakalım :)

Bu rom dışında sıkıntı yok hocam zaten. Önceki yorumlarımda belirtmiştim mesela xiaomi.eu'nun mıuı 12 beta sürümüne geçeyim aynı durumu yaşamıyorum. Kap biraz armor tipi yerler korumalı acaba o mu sesi biraz baskılıyor diye çıkartıp denedim şimdi gene aynı ne yazık ki. Bizde böyle bir durum yaşattı..

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Bu rom dışında sıkıntı yok hocam zaten. Önceki yorumlarımda belirtmiştim mesela xiaomi.eu'nun mıuı 12 beta sürümüne geçeyim aynı durumu yaşamıyorum.
Eu, bu romların dedesi zaten, ataya dönebilirsin yani. Biz buna meslekte atavizm=ataya dönüş deriz :)

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Eu, bu romların dedesi zaten, ataya dönebilirsin yani. Biz buna meslekte atavizm=ataya dönüş deriz :)

Öyle yapacağım büyük ihtimal ama daha tam oturamadı zaten mıuı 12 arasan bir yığın hata çıkar şimdilik mıuı 11 le devam bir yeni sürümde deneyeceğim çorap değiştirir gibi rom değiştiriyoruz zaten hocam malum :)

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Öyle yapacağım büyük ihtimal ama daha tam oturamadı zaten mıuı 12 arasan bir yığın hata çıkar şimdilik mıuı 11 le devam bir yeni sürümde deneyeceğim çorap değiştirir gibi rom değiştiriyoruz zaten hocam malum :)
Maymum iştahlıyız değilmi rom konusunda? Ben Masik ile duruldum biraz. Beklemedeyim...

Üst Alt