MIUI 12 Redmi Note 8 Miui 12 Hindistan Global Stable Port Rom (20.6.5)

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Sonunda biri bas bas bagırdıgım Hindistan romlardaki stabiliteyi gördü. :) Su an Hindistan 11.0.5.0 dayım.Kolay kolay bırakmam :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Sonunda biri bas bas bagırdıgım Hindistan romlardaki stabiliteyi gördü. :) Su an Hindistan 11.0.5.0 dayım.Kolay kolay bırakmam :)
Hocam romu denedim gerçekten iyi size katılıyorum ilk defa Resmi bir romun kasmadığını gördüm ancak custom romlardaki o bol özellikten sonra bomboş geldi,reklam engelleme, ayarlar özellikleri vs ne yalan söyleyim yapamadım twrp yi basıp MiRooma döndüm

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Hocam romu denedim gerçekten iyi size katılıyorum ilk defa Resmi bir romun kasmadığını gördüm ancak custom romlardaki o bol özellikten sonra bomboş geldi,reklam engelleme, ayarlar özellikleri vs ne yalan söyleyim yapamadım twrp yi basıp MiRooma döndüm

Mesajı gördüm hocam o konudaki :) Hocam zevk ve kullanıcı ile alakalı bir mevzu bu inanın hiçbişey demem.Ben çok detaycı biriyim ve en ufak hata yada aksama telefonda midemi bulandırır.Örnek vermek gerekirse bir rom da kullanıcılara harika gelen bir simge seti beni rahatsız eder mesela. 20.3.26 versiyon eu romdan tutun miroom a kadar hepsini kurdum mesela bunlardaki simge gölgesini actıgımda cihazda olusan hafif kasmalar bile beni gercekten rahatsız ediyor.Ben takıntılı biriyim.Kusursuzu arıyorum.Bu küçük detaylar benim için kusur.Ancak Hindistan rom unun 11.0.4.0 versiyonundan beri bu rom a cok ısındım (miui kendi mesajlasma ve arama uygulaması olsun stabilite ve kulaklık ses kalitesi olsun bunlar ana tercih sebebim oldu)..

Hee ben bu telefonda 11.0.8.0 Global dede memnundum sorunum yoktu acıkcası ama macera aradım.Sürü psikolojisi ile romdan roma koştum. :)

Ama dedigim gibi bu rom da yakaladıgım stabiliteyi yakalayamadım.Gönül isterdi ki gerçekten stabil calısan bir custom rom versiyonu göreyim..Ama bu telefon için yok.

Ancak 11.0.5.0 Hindistan romdaki akıcılık ve stabilite bence olmuş.. O yüzden bu versiyon üzerine inşaa edilen custom romlar (eu,miroom vs vs) denenebilir.China betalarda bana göre kronik kasma sorunu var.Ve tüm geliştiriciler romları bu taban üzerine inşaa ediyor.Biraz uzun yazdım ama konu bu :)

Sevgiler..

oyatci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Okan YATCİ
Cihazım
OnePlus 7 PRO
Konular
9
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 Miui 12 Global Stable Port Rom (20.6.5)

Redmi Note 8 için yapılmış En akıcı Miui 12 Port romudur.

Değişiklikler:
• ANX Miui12 Cam, 48mp Çalışma eklendi
• Hotspot Sabit
• En Akıcı Yapı
• Gecikme yok

Hatalar:
- BT Medya
- Bazı küçükler

Not:
~ gdrive'da sınır varsa, hesabınıza giriş yapın ve yenileyin
~ Dosyayı sürücünüze ekleyin, o dosyanın bir kopyasını oluşturun ve kopyalanan dosyayı indirin
~ Cihaz Mi9 gösteriyorsa, merak etmeyin. Cihazınıza bir şey olmayacak.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu Romu yükleyebilmeniz için Bootloader kilidinizin açık olması gerekiyor.

Ve Cihazınızda Twrp kurulu olması gerekiyor

Kurulum:

1.Cihazı Twrp Recovery Modunda başlatın.
2.Wipe,Advenced wipe girerek System,Vendor,Dalvik,Önbellek data silin
3.İnstall Bölümüne girerek Miui 12 Global zipini seçerek flaşlayın.
4.Wipe bölümüne tekrar girerek Format data yapın
5.Sistemi yeniden başlatın.
6.Kurulum sihirbazını tamamlayın.
7.Keyfini çıkartın:)

Redmi Note 8 Miui 12 Global Stable Port Rom

Magisk

Gcam

Not:Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
hocam rom indirilemiyor

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
hocam rom nasıl iyi mi ? kullanmayı düşünüyorum mars canlı duvar kağıdı aktif mi ? miui 12 ile gelen tüm özellikler mevcut mu ? ona göre deneyeceğim. birde bende şöyle bir sıkıntı var her rom yükleyişimde sim etkinleştirme kendi otomatik yapmaya çalışıyor ama doğrulanamıyor ve kendi türk telekom online işlemlere girdiğimde sim etkinleştirme yurt dışına sms gönderdiğini ve bundan dolayı benden 0,87 kuruş kestiklerini görüyorum.Geçen ay 7-8 rom değiştirdim hep böyle oldu ve 52 tl lik faturamı 65 tl olarak ödedim sırf budan

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Yav sırf bu rom için garantili cihazımın bl kilidini acadim var acmalimiyim sizce
Bence az daha sabret zaten gelecek yinede tercih sizin..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yalnız değilsin bende 11.0.5.0 deyim aynen tam aradığım stabil ve akıcılık..ve benim için en önemli özellik batarya konusu şu anda en iyisi bu bana göre saygılar..

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bence az daha sabret zaten gelecek yinede tercih sizin..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yalnız değilsin bende 11.0.5.0 deyim aynen tam aradığım stabil ve akıcılık..ve benim için en önemli özellik batarya konusu şu anda en iyisi bu bana göre saygılar..
Hocam,akıcılık konusu tam ekran için geçerli değil bence hint romunda

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
hocam rom nasıl iyi mi ? kullanmayı düşünüyorum mars canlı duvar kağıdı aktif mi ? miui 12 ile gelen tüm özellikler mevcut mu ? ona göre deneyeceğim. birde bende şöyle bir sıkıntı var her rom yükleyişimde sim etkinleştirme kendi otomatik yapmaya çalışıyor ama doğrulanamıyor ve kendi türk telekom online işlemlere girdiğimde sim etkinleştirme yurt dışına sms gönderdiğini ve bundan dolayı benden 0,87 kuruş kestiklerini görüyorum.Geçen ay 7-8 rom değiştirdim hep böyle oldu ve 52 tl lik faturamı 65 tl olarak ödedim sırf budan
Hocam MiuiMix Rom çıktı onu deneyin o daha akıcı ve Miui 12 bütün özellikleri dahil ve sim etkinleştirmesini şu ayarı kapatırsanız sorununuz çözülür
Mesajlaşma uygulamasına girin ayarlara girin ve mi mesajı kapatın

Üst Alt