MIUI 11 Redmi Note 8 MIUI 11.0.6

C.Berke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Redmi Note 8'i MIUI 11.0.6'ya güncellediğimden beri telefon iflah olmuyor. İlk başta Game Turbo bazen çalışmamaya başladı, sonra bir anda wifi ve şebeke gitti daha sonra yeniden başlattığımda tüm sorunlar geçici olarak çözüldü. Size önerim MIUI 11.0.4 kullananlar o sürümde kalsın Redmi Note 8'de şuan için en düzgün sürüm.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Redmi Note 8'i MIUI 11.0.6'ya güncellediğimden beri telefon iflah olmuyor. İlk başta Game Turbo bazen çalışmamaya başladı, sonra bir anda wifi ve şebeke gitti daha sonra yeniden başlattığımda tüm sorunlar geçici olarak çözüldü. Size önerim MIUI 11.0.4 kullananlar o sürümde kalsın Redmi Note 8'de şuan için en düzgün sürüm.
Aşağıdaki konuya göz attınız mı hocam ayrıca yedeklerinizi aldıktan sonra fabrika ayarlarına dönüş yapmanız iyi olur diye düşünüyorum.

C.Berke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Aşağıdaki konuya göz attınız mı hocam ayrıca yedeklerinizi aldıktan sonra fabrika ayarlarına dönüş yapmanız iyi olur diye düşünüyorum.
Format dışı müdahale yapmam mümkün değil şuan için hem cihaz garanti dahilinde hemde elimde bilgisayar yok.

Lanetli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note 8
Konular
0
selam arkadaşlar redmi note 8 v12 yükledim sarjı çabul gitmeye başladı gittim telefoncuya derdimi anlattim yapti yine olmadı başta acemilik vardı versiyon bilmez dim 2 3 sefer 50 ser tl verdim
son 11.08 geriye gitim yine ayni
care arkadaslar para vermekten sıkıldım enson telefonu kırcam yeter artık aldıgıma pişman oldum
sadece sarjım 2-3 gün gitsin aldigimda böyleydi çunku başka bir sey istemiyorum
önereceginiz surum varmı sanırım ilk aldıgımda 11.06 idi yada 11.04 hatırlamıyorum
acemi birine yardim edin en basit kendim yüklemek isterim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
selam arkadaşlar redmi note 8 v12 yükledim sarjı çabul gitmeye başladı gittim telefoncuya derdimi anlattim yapti yine olmadı başta acemilik vardı versiyon bilmez dim 2 3 sefer 50 ser tl verdim
son 11.08 geriye gitim yine ayni
care arkadaslar para vermekten sıkıldım enson telefonu kırcam yeter artık aldıgıma pişman oldum
sadece sarjım 2-3 gün gitsin aldigimda böyleydi çunku başka bir sey istemiyorum
önereceginiz surum varmı sanırım ilk aldıgımda 11.06 idi yada 11.04 hatırlamıyorum
acemi birine yardim edin en basit kendim yüklemek isterim

Tavsiye twrp.

Zıp dosyasını direk yükleyip,işlem bitimi twrp ana ekrana gelip reboot kısmından recovery seçin.

Tavsiye rom

Bu yöntem ile yükleyin,kolay gelsin...

Lanetli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note 8
Konular
0
abicim yazdiklarindan hir bir sey anladim ( kusura kalma cok ama acemiyim 2 link verdim 1 hangisini yükleyeyim nereye atayım telefonamı
2 ci link nedir andorid kac gidecek tom nedir :( abi kusura bakma ne olur inan bir sey bilmiyorum
madde madde ne yapcagimi sölesen de yapsam yada sana baglandı vereyim sen yap olurmu...?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
abicim yazdiklarindan hir bir sey anladim ( kusura kalma cok ama acemiyim 2 link verdim 1 hangisini yükleyeyim nereye atayım telefonamı
2 ci link nedir andorid kac gidecek tom nedir :( abi kusura bakma ne olur inan bir sey bilmiyorum
madde madde ne yapcagimi sölesen de yapsam yada sana baglandı vereyim sen yap olurmu...?

Verdiğim işlemleri sıra ile yapin, bende mi 50 TL alayım haha--

Videoyu minimum iki kere izleyip/uygulayın... Kolay gelsin...

Lanetli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note 8
Konular
0
Al canın sağ olsun

Üst Alt